Going. | Save The Rave with Frank Kvitta (TKR / Suara) - P23

Save The Rave with Frank Kvitta (TKR / Suara)

22:00 | Sobota, 25 listopada 2017
P23

Impreza

20 zł

20 zł

Save The Rave ma zaszczyt zaprosić na kolejną edycje wydarzenia, tym razem w Fabryce Porcelany. Tego wieczoru mamy dla Was specjalnego gościa z Niemiec :)

▬▬▬▬▬▬▬▬ LINE - UP ▬▬▬▬▬▬▬▬

Frank Kvitta ( TKR / Suara / Phobiq ) DE
VTSS live ( Oramics / Brutaż ) PL
Hellboy ( TKR / Naked Lunch Records / Synthesis Records ) PL
Bari - Techno Gang ( Techno Gang ) SK
Insomnia ( Scream Music ) PL
Dɪvʌɪη ( Reborn ) LT
Dida ( Mayday Poland / Beats For Love ) PL
RDK ( Save The Rave / Electronic Festival ) PL

▬▬▬▬▬▬▬▬ SUPPORT ▬▬▬▬▬▬▬▬

Szukam chłopaka/dziewczyny techno / RaveView / Technoløggia / Wake & Rave / Techno Diva / Portal Imprezowy / Electronic Katowice / myPolacy.nl / Katowice dla Was / Housemusic.sk /

▬▬▬▬▬▬▬▬ ABOUT US ▬▬▬▬▬▬▬▬


Frank Kvitta - jest prawdziwą legendą w kulturze hardtechno. Rozpoczął jako dj w 1997 roku, 4 lata później zaczął produkować, pokazał swoje demo DJ Rush, a ten dał mu szanse wypuszczenia go w jego labelu Kne' Deep Records. Rok pózniej wydal swój pierwszy remiks w niemieckim labelu, od tego momentu dźwięki Franka stawały się coraz cięższe, dzięki czemu jest rozpoznawalny na całym świecie.
Rozwijając się jako producent, Frank opuścił ciężką przeszłość, wydaje w Pornographic Recordings, Phobiq, TKR, Suara i to mówi wszystko o naszym gościu :)
W sobotę 25 listopada, zagra ponownie na katowickiej ziemi :) Gwarantujemy - zabierze Was w muzyczną podróż daleko, daleko poza mury klubu. Nie przegapcie tego ! !

http://www.frankkvitta.com/
https://www.facebook.com/frankkvittaofficial/
https://soundcloud.com/frank-kvitta
https://twitter.com/frankkvitta?lang=en
https://www.beatport.com/artist/frank-kvitta/20660
https://www.mixcloud.com/frankkvittaofficial/


VTSS - to mieszkająca w Warszawie DJ-ka i live actowiec, związana z Brutażem oraz warszawskim kolektywem Behind The Stage, w ramach którego organizuje eventy z cyklu 'BTS' skupiających się na bardziej eksperymentalnej i industrialnej stronie muzyki techno. Jest ona również współzałożycielka projektu Oramics- skupiającego się na wspieraniu kobiet w muzyce elektronicznej, gdzie jednym z kuratorów serii podcastów. W jej ekspresywnych dj setach i surowych przesterowanych live actach oscyluje dookoła takich gatunków jak: techno, industrial, ebm i experimental.


https://www.facebook.com/vitiosusvtss/
https://soundcloud.com/vitiosus


Hellboy - DJ, producent oddany techno i hard techno. Organizator Electronic Festival, cyklicznej imprezy, która zdobywa coraz większe uznanie w “branży”. Hellboy współpracuje z artystami z całego świata i jest przez nich doceniany, czego dowodem jest jego zaangażowanie w projektach: TKR, Dirty Minds Rec., Naked Lunch Rec., Techno Factory Rec., Underground Family Rec., Shout Rec., Techno Masters Rec., ME,, Stereophonic Rec., Wicked Wave Rec., Krank Rec., Dirty Stuff Rec., Assassin Soldier Rec., DSR Rec.

Utwory Hellboy’a zostały zremiksowane m.in. przez: Kai Pattenber, Luix Spectrum, Viper XXL, Deh-Noizer, Dario Sorano, Gene Karz, Israel Toledo, Mario Ranieri, Daniela Haverbeck, Recycle Duo, Juliana Yamasaki, Gabeen, Torsten Kanzler, Frank Kvitta i wielu innych.

https://www.mixcloud.com/djhellboy/
https://soundcloud.com/djhellboy_artist
https://www.beatport.com/artist/hellboy/120966
https://www.facebook.com/electronicfestival/
https://www.youtube.com/user/djHellboyschranz


Bari - Techno Gang - pasja , którą odkrył w ciągu ostatnich 11 lat, utrzymuje go do tej pory ! To odzwierciedla uczciwą pracę i talent. Zwycięzca kilku konkursów DJ-ski i Konkursu Best DJ SK / CZ. Od 2010 zorganizował już ponad 80 wydarzeń z bogatą międzynarodową obsadą, która ma znaczące miejsce na słowackiej scenie.

Głównym celem jego wysiłku jest cykl imprez Techno Gang, dzięki którym we współpracy z wieloletnim przyjacielem Philippe, coraz częściej słychać o nim poza granicami Słowacji. Dom Techno Gangu stał się katakumbami pod zamkiem w Bratysławie znanym pod nazwa Subclub, w którym zagrali Matt Mus, Steam Shape, Darmec, Stigmata oraz wielu innych.


https://soundcloud.com/bari_sk
https://www.facebook.com/BariAndrejZacik/
https://www.facebook.com/technogangcom/
https://soundcloud.com/technogang_com
https://www.instagram.com/technogang/Dɪvʌɪη - czyli Zina Mincenkovaite jest 26-letnia Dj-ka, mieszkająca obecnie w Hadze.
"The Loft" organizacja, która założyła w maju 2014 r. odniosła sukces, dzięki czemu pojawia sie regularnie na imprezach w Amsterdamie, Rotterdamie, Hadze jak w swojej ojczystej Litwie. Gra głębokie, melodyjnie techno.
Divain jest obecnie rezydentem i organizatorem wielu wydarzeń techno w klubie Magistrat ( The Loft, Reborn, Wonderground ) odbywającymi się każdego tygodnia.
Poza grą w wielu klubach , Ina brała udział w audycjach w radiowych na Cyprze, w Barcelonie, Bulgarii oraz w jej własnym show w radiu AMW.FM = Amsterdams Most Wanted

https://www.facebook.com/ReBORNTech/
https://www.facebook.com/technodivain/
https://www.mixcloud.com/techDivine/
https://soundcloud.com/user-61485975


Insomnia - jedna z najbardziej obiecujących djek sceny elektronicznej, której kariera muzyczna rozpoczęła się w 2014 roku. Początki jej artystycznej kariery miały miejsce w jednym z najbardziej znanych klubów na mapie Polski – Katowickim Inqbatorze. Tam przekonała się o swej miłości do grania.
Od czasu pierwszego występu, jej ścieżka muzyczna zaczęła nabierać tempa. Zapraszana do klubów na terenie całej Polski, zaliczając po drodze festiwale takie jak Let it Roll w Czechach czy Wake'n'Bass.
W swoich występach Insomnia skupia się na gatunku Techno, nie schodzące poniżej 130 BMP oraz DNB przekraczając wszelkie granice spokojnego przytupu, pozostawiając po swoich setach dziury w parkiecie.
Spontaniczna, wyluzowana i pełna optymizmu kobieta, która nie potrafi żyć bez muzyki.

https://www.facebook.com/Insomniaasia/
https://soundcloud.com/joanna-cka
https://www.facebook.com/Screammusicpl/


Dida - skromny i spokojny człowiek, przez lata podążający za muzyką po parkietach w całej Polsce oraz Europie. Pasjonujący się muzyką odkąd sięga pamięcią, muzyką, która wyraża jego osobowość. Po wielu latach szukania własnego stylu dziś najlepiej czujący się we wszelkich odmianach mrocznego Techno, tego lżejszego jak i mocniejszego. Oficjalnie na muzycznej mapie kraju od 2015 roku. Od tego czasu miał okazję zagrać na takich eventach jak: Bass Music Festival w Szczecinie, Bass Planet w Szczecinie, Silesia in Love w Chorzowie (Main Stage), Bass Vibe w Katowicach, Mayday Polska WE LOVE THE FUTURE, Beats For Love w Ostravie, gościł w takich klubach jak: Luzztro (Warszawa), Projekt LAB (Poznań), Twoja Stara (Poznań), INQbator (Katowice), ZetPeTe (Kraków), Soda Underground Stage (Łódź). Nadszedł czas abyście usłyszeli jego Definicję Muzyki Techno! :)

https://www.facebook.com/Dida-780116258774185/
https://soundcloud.com/didabomba


RDK - obecnie mieszkający w Holandii, gdzie rozwija swoją pasję. Muzycznie związany ze stylem Techno. Jego sety są pełne energii, ci którzy lubia podziemne dźwięki, spontaniczność oraz solidny dobór tracków odpłyną w pierwszych minutach seta. Dzielił Dj-ke z artystami takimi jak: Marika Rossa, Marco Remus, daniel boon, Juliana Yamasaki, DEVID DEGA, Aplusplus, Lolla Tek, SPEKTRAL, Bari - Techno Gang, Hellboy, Siasia, NEXY, marek nalikowski, Dida, Potocki / Panic System, Noemi Black, Dark Moon, Asiah, David Leese, SHDOW, Dj Proton (DE), Side Effect, The Mockings, Łukasz Ulik oraz wielu innych. Od 2016r. jest współorganizatorem serii imprez Electronic Festival, które debiutowały w katowickim INQbator Klub. Od 2017 czlonek Techno Gang-u, organizator serii Save The Rave oraz założyciel podcastu Techno Style Canal. W październiku ma przyjemność zagrać na jednej z imprez kończącej Amsterdam Dance Event, natomiast dwa dni później na znanym w Amsterdamie cyklu Techno Tribe Amsterdam w legendarnym Sugarfactory.

https://www.facebook.com/electronicfestival/
https://www.facebook.com/TechnoStyleCanal/
https://www.facebook.com/RDKdj/
https://www.mixcloud.com/djrdk/
https://soundcloud.com/djrdkofficial
https://www.facebook.com/savetheravepoland/

▬▬▬▬▬▬▬▬ INFO ▬▬▬▬▬▬▬▬

GDZIE : P23 Katowice / ul.Porcelanowa 23
KIEDY : sobota 25 listopada
CZAS : 22.00 - 07.00
WIEK : 18+
BILETY : 1 pula : 20 PLN
2 pula : 25 PLN
bramka : 30 PLN
MUZYKA : Techno, Melodic Techno, Hard Techno

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  prawdziwa     dirty     0700wiek     marika     devtss     lolla     zaczela     przegapcie     jako     darmec     goscia     klubu     odbywajacymi     muzycznej     pasjonujacy     shout     ostravie     loft     jedna     zaliczajac     2014     roll     pelna     zamkiem     opuscil     bulgarii     znanym     przekonala     wspolpracy     scream     muzyczna     kanzler