Going. | Percival Schuttenbach / Dziki Tur - Lizard King

Percival Schuttenbach / Dziki Tur

19:00 | Czwartek, 16 listopada 2017
Lizard King

Koncert

35/45 zł

35/45 zł

Percival Schuttenbach „Dziki Tur”
Toruń „Lizard King”
16.11.2017 drzwi 18 | start 19

35 zł

- on-line: biletyna.pl oraz ticketpro.pl
- stacjonarnie: bar klubu od wtorku do soboty od godz. 18:00. sieć salonów Empik i Media Markt na terenie całego kraju, recepcja Copernicus Toruń Hotel, biuro Copernicana – Żeglarska 31/1

45 zł - w dniu koncertu

Percival Schuttenbach - Pierwsza, i powszechnie uznawana za najlepszą, grupa folk-metalowa w Polsce. Zespół kojarzony przede wszystkim z udziału w soundtracku do „Wiedźmina 3" (w swojej medievalnej odsłonie), potentat na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce, twórca ponad 8 albumów. Grupa ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, nagrody na festiwalach folkowych, a także – jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce – diamentową płytę za współautorstwo muzyki do projektu „Równonoc" - spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem. Grupa zagrała ponad 1000 koncertów na wszelkiego rodzaju festiwalach, turniejach i inscenizacjach historycznych, jest twórcą licznych podprojektów związanych z rekonstrukcją historyczną. Percival powstał w 1999 roku, członkowie zespołu pochodzą z Lubina i Legnicy. Ogromne doświadczenie sceniczne, wyjątkowe scenografie, światła, udźwiękowienie, stroje i charakteryzacje to ich znak rozpoznawczy. Dźwięki zespołu w dużym stopniu uświetniają najnowsze wydanie najbardziej eksportowej polskiej gry The Witcher 3 – Wild Hunt. Percival, obok Marcina Przybyłowicza i Mikołaja Stroińskiego, został uhonorowany statuetką MocArta 2015! Grupa gościła na ekranach TV od Szwecji po Serbię, a ich fankluby można znaleźć w Brazylii i Chinach. Zespół w 2016r. podpisał umowę wydawniczą z Sony Music Poland.

MADDOGZ

Zespół odniósł swój pierwszy sceniczny debiut we wrześniu 2016 roku w Szczecińskim Słowianinie choć same jego początki sięgają końcówki 2015. Zespół już może pochwalić się udziałem w kilku większych imprezach i festiwalach takich jak:

Operacja Krok
XXII Festiwal Rock Blues & Motocykle - Łagów 2017
Zlot Pojazdów Militarnych w Lipianach

Ogromną atrakcją zarówno dla publiki jak i zespołu był podjeżdżający pod scenę czołgi i inne pojazdy militarne.

Różnica wieku w zespole zapewnia świeże brzmienie z porządnym zapleczem klasycznego rock n roll'a. Trójkowe pochody i doom'owe przejścia to nierozłączna część naszego repertuaru.
Pomysł i idea zespołu powstała na sali prób przy dobrym piwie i zimnym drinku.
Nie mało spędzonych na scenie godzin za nami i jeszcze więcej przed...
Jeśli lubisz złożoną muzykę i do tego pobujać się troszkę na koncercie to Maddogz to coś dla Ciebie.

30 września 2017 roku zespół wszedł do studia Radia Plus Gorzów i przy pomocy Pawła Gorzkiewicza zarejestrował kilka swoich brzmień, które niebawem trafią na pierwszy oficjalny krążek grupy Maddogz. Ep'ka przewidziana jest na połowę listopada i ma być dostępna do kupienia zarówno w sklepach jak i w internecie.

Wzywamy wszystkie Wściekłe Psy do mobilizacji!!!!!
Auuuuuuu!!!

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  inscenizacjach     malo     godz     krokxxii     krajach     swojej     repertuaru     doomowe     rozpoznawczy     swieze     zarejestrowal     zeglarska     jakoperacja     rock     koncerty     siegaja     takich     nierozlaczna     zespole     takze     powstala     rekonstrukcja     przy     zimnym     1999     koncertupercival     zostal     niewielu     turtorun     king16112017     torun     koncie