Going. | Dick4Dick is a Woo!Man - premiera płyty - Grizzly Gin Bar

Dick4Dick is a Woo!Man - premiera płyty

20:00 | Sobota, 18 listopada 2017
Grizzly Gin Bar

Koncert

25/30 zł

25/30 zł

Grizzly Gin Bar przedstawia: Dick4Dick

Dick4Dick wracają z nowym materiałem i znów rozdają karty! 7 album grupy nosi tytuł “Dick4dick is a Woo!Man” i jest kwintesencją tej nieokrzesanej formacji. Znów są o krok do przodu i znów przcierają nowe szlaki: jest przebojowo, ale i przekornie zarazem. Tytuł płyty nie jest przypadkowy: po raz pierwszy usłyszymy żeńskie wokale i to we wszystkich aranżacjach! Gościnnie pojawiły się: Natalia Nykiel, Justyna Chowaniak, Julita Zielińska, Marsija Loco, Ania MoMo, Woska i Joann Halszka Sokolnicka. Dicki kontynuują swoją podróż po futurystycznych, syntetycznych światach i nie zamierzają zwolnić swojej rozpędzonej machiny. Płyta ukaże się 10.11 nakładem wydawnictwa Mystic.
Pierwszym singlem promującym płytę jest “More”, w którym zaśpiewała Lena Wołowska czyli Woska. Woska jest rówieśniczką zespołu (13 lat!) i zarazem córką Nygga Dick’a. Jest autorką tekstu i lini melodycznej.Bio:
Dick4Dick powstał w 2004 roku. W zamierzeniu miał to być projekt happeningowy, ale szybko przeobraził się w rasowy zespół. Do tej pory wydał 6 pełnoprawnych albumów nieustannie eksplorując bardzo odmienne gatunkowo estetyki: electro, noise rock, techno czy pop. Od samego początku członkowie grupy podkreślali, że strona performersko-wizualna jest równie istotna co muzyczna, co zaowocowało ponad 300 występami, najczęściej okraszonymi wizualizacjami, szaleństwem na scenie czy też udziałem dziwnych gości. Zagrali na wiodących festiwalach w Polsce (m.in. Open'er, Off, Tauron Nowa Muzyka). Nakręcili ponad 20 wideoklipów. Brali udział w dziesiątkach absurdalnych sesji zdjęciowych, na koncie mają m.in. nominację do Fryderyków, stali się bohaterami komiksu Jakuba Rebelki "Dick4Dick: harem Zordaxa" i brali udział w filmie "Pierwsza krew".
Każda kolejna płyta wiązała się ze zmianą stylistyczną i wizerunkową grupy. W 2016 roku zespół dojrzał do decyzji o powrocie do swoich elektronicznych korzeni! Zamieniali gitary i perkusję na syntezatory, automaty perkusyjne, samplery oraz inne elektroniczne gadżety. Rockowe piosenki ustąpiły miejsca strumieniowi nieokiełznanych dźwięków. Nowy materiał łączy w sobie koncertową zwierzęcość, imprezowe zatracenie i psychodeliczną alienację. Dzikość rave`u, surowy trans techno czy ejtisową przebojowość Dicki żenią z alternatywnym popem, w wyjątkowym dla siebie stylu. Tak jakby maszyny otrzymały duszę.

18.11.2017
Start: 20:00
Bilety: 25/30 w dniu koncertu
info wkrótce

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  dziwnych     stylu     nakladem     dziesiatkach     zenia     sesji     wydawnictwa     pory     koncertowa     rockowe     poczatku     nakrecili     bohaterami     wideoklipow     kolejna     wszystkich     wiodacych     maja     karty     koncie     2004     promujacym     inne     perkusje     more     przekornie     maszyny     zagrali     plyty     przebojowo     odmienne     wiazala