Going. | New York Festiwal - New York - Klub Muzyczny

Zagrają: ATERRA, PARANOJA, BJÖRNSON & KLAUSFUNKEL!

ATERRA
to metalowy zespół z Warszawy w skład, którego wchodzą: Caruso(wokal, gitara), Tiger(gitara), Jaga(bas), Bart X(sampler), Twardy(perkusja). Chłopaki kochają występy na żywo o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z HATE, MATERIA, ILLUSION, LADY PANK, LAO CHE, COCHISE, SIQ oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY oraz legendy amerykańskiego hard-cora M.O.D. Aktualnie grupa nagrała debiutancką płytę pt."All Born in Pain" i materiałem z tej płyty chętnie Was poczęstuje!
Zespół powstał w 2012 roku w Warszawie i ma na swoim koncie liczne sukcesy:
- udział w festiwalach: „Emergenza Festival Polska” 2013, Festiwal Muzyki Rockowej „Rockołęka” 2013 i 2014, Festiwal Muzyki Granej na Żywo „Gramy Swoje” 2015, „Brutal East Festival” vol.8 (2016), „Wielkopolskie Integracje Rockowe” 2016, „Juwenalia Białostockie” 2016, „FestUza” 2017, „Goworowo na Rockowo” 2017, „Rockowisko Hajnówka” 2017,
- udział w konkursach i przeglądach: „Otwarte Wtorki z NuPlays” 2013, „Holendrock” 2015, „Barabany” 2016, „Jarocin – Antyfest Antyradia” 2016,
- zdobyte wyróżnienia: nagroda publiczności „Otwarte Wtorki z NuPlays” 2013, I miejsce „Barabany” 2016, I miejsce na warszawskim etapie „Jarocin – Antyfest Antyradia” 2016, półfinał „Jarocin – Antyfest Antyradia” 2016 (ATERRA znalazła się wśród 12 najlepszych zespołów wybranych z 600),
- około 50 koncertów klubowych oraz trasa koncertowa "Ruined Ecstasy Tour 2015" z zespołami MANIPULATION i EMPATIC,
- koncerty z zespołami: ARCH ENEMY, M.O.D., HATE, MATERIA, ILLUSION, LADY PANK, LAO CHE, COCHISE, SIQ i innymi,
- dorobek artystyczny: singiel „Empty rules&cold conclusions” (2013), płyta „All Born in Pain” (2015), składanka DRUŻYNA MISTRZÓW 3 utwór “Nie Daj Się” (2015), teledyski: “Over My Dead Body” (2015), “Voices” (2016).
https://www.facebook.com/aterrapl
https://www.youtube.com/watch?v=Ab-nc1e8AIU

PARANOJA
Na początku był chaos, a z chaosu narodził się koncept. Myśl, ażeby powstało coś tak zajebistego, że ludziom zaczną śnić się po nocach koszmary wywołujące równocześnie euforie. Koncept ten krążył w przestrzeni przez tysiąclecia natrafiając na coraz to nowych artystów, jednak żaden nie był w stanie udźwignąć jego wagi. Nadszedł jednak jego czas, kiedy dwadzieścia kilka lat temu w okolicach Szczecina na świat przyszło pięciu śmiałków którzy postanowili po latach nadać mu formę. Chwycili swe instrumenty i ruszyli w świat by szerzyć paranoje w umysłach słuchaczy. To co powstało z połączenia ich charakterów nie dało się sklasyfikować w żadne znane dotąd ramy muzyczne stąd nie używają konkretnych terminów określając to co grają. Pozostanie niewiadomą czym jest muzyka wywodząca się z głębi ich popapranych duszy. Do momentu, aż na własnym ciele odczuje się ich głos.
https://www.facebook.com/paranojabandgoleniow/
https://www.youtube.com/channel/UCB1fJXdvyZ958ZIBDjFf0ZQ

BJÖRNSON & KLAUSFUNKEL
Dwójka starych przyjaciół spod znaku Eskulapa. Nie gramy coverów S&G, za to mamy całkiem sporo własnego materiału. Nasz styl, kształtujący się nieprzerwanie od 7. lat, to rockowo-folkowo-jazzowe ballady z lirycznym zacięciem i niekonwencjonalnymi partiami gitarowymi osadzonymi w bluesie. Aktywnie reagujemy na rzeczywistość. Proza życia młodych ludzi, którzy podjęli studia medyczne jest wyraźnie akcentowana. Kochamy grać. To lek na prawie wszystko.
https://web.facebook.com/bjornsonandklausfunkel
https://www.youtube.com/watch?v=OIMWtmVd2Rc

Zostań JUROREM "New York Festiwal 2017-2018" i zobacz swój ulubiony zespół w WIELKIM FINALE!
Wszyscy Goście klubu uczestniczący w "New York Festiwal 2017-2018 otrzymają okazję do zagłosowania na swoich faworytów.
Na specjalnej karcie otrzymanej u barmana lub kelnerki wytypują swojego zwycięzcę i wrzucą do pudełka oznaczonego "New York Festiwal 2017-2018".
Głosy będą liczone zaraz po koncertach - w każdą środę - a wyniki podane na Fan Page "New York Festiwal".
Zespół, który otrzyma najwięcej głosów w przedziale czasowym od 4 października 2017 do końca lutego 2018 - ma zagwarantowane 6 miejsce w Wielkim Finale, który odbędzie się 14 marca 2018.

JURY:
Andrzej Kusy – Pronet Music & Pro-Radio
Sławek Papis – Case Studio
Konrad Jeremus – Guitar Harmony
Karol Sakosik – Gazeta Wyborcza
Karolina Filarczyk – Muzykoholicy
Hanna Kowalska – Fotografia „Zatrzymać Chwile”
Katarzyna Kowalczyk – Klub New York

Głównymi nagrodami „New York Festiwal 2017/2018” są:
• NAGRANIE PŁYTY – CASE STUDIO & PRONET MUSIC
• WYDANIE PŁYTY – PRONET MUSIC
• OGÓLNOPOLSKA PROMOCJA – PRONET MUSIC & PRO RADIO
• SESJA ZDJĘCIOWA –„ZATRZYMAĆ CHWILE” HANNA KOWALSKA
• BON PREZENTOWY – GUITAR CENTER

Nagrody dodatkowe:
• WARSZATY GRY ZESPOŁOWEJ (Dla zespołu o największym potencjale) - Szkoła GUITAR HARMONY Konrada Jeremusa
• WARSZTATY GITAROWE z Konradem Jeremusem (Dla gitarzysty o największym potencjale) - Szkoła GUITAR HARMONY Konrada Jeremusa.

Partnerzy: Case Studio, Pronet Music, Pro-Radio, Budweiser, Guitar Center, Fotografia Hanna Kowalska „Zatrzymać Chwile”, Szkoła GUITAR HARMONY Konrada Jeremusa.
Patronat Medialny: Gazeta Wyborcza, Radio Łódź, TVP3, Portal Muzykoholicy.
Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Łodzi – Hanna Zdanowska

Start godz.20:00
Wstęp free

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  szerzyc     mistrzow     polska     pozostanie     pain     srode     portal     warsztaty     dead     czasowym     tour     liczone     juwenalia     hate     rockowofolkowojazzowe     koncie     chaosu     sporo     pazdziernika     filarczyk     oraz     otrzyma     grac     polskim     roku     zespolami     hanna     otwarte     materialu     konradem     gramy     muzyka