Going. | Develop.lab - Warsztaty Kultury

W Lublinie rusza DEVELOP.lab – program, który ma pomóc młodym przedsiębiorcom z branży kreatywnej. Uczestnicy zostaną wyposażeni w wiedzę, umiejętności i narzędzia do stworzenia kreatywnej firmy w oparciu o swój talent, wartości i ze świadomością odbiorcy. Wszystko to praktycznie, procesowo, warsztatowo i „na miarę”, podane przez praktyków, fachowców (z Polski i zagranicznych). Projekt realizowany jest przez Warsztaty Kultury w Lublinie oraz Fundację Impact.

DLA KOGO?
DEVELOP.lab to program, do którego włączyć mogą się przedsiębiorcy kreatywni, zarówno ci którzy chcą dopiero zacząć działać na większą skalę, jak i tacy, którzy już docierają ze swoimi działaniami do szerszej publiczności, ale chcieliby wiedzieć jak robić to lepiej i bardziej profesjonalnie. Do udziału w programie DEVELOP.lab zaproszeni są:

studenci i absolwenci kierunków artystycznych;
studenci i absolwenci kierunków zaliczanych do sektora kreatywnego (tu definiowanego szeroko, zgodnie z definicją brytyjską*);
kreatywni freelancerzy;
przedsiębiorcy kreatywni (funkcjonujący na rynku nie dłużej niż 2 lata);
chętni do przekwalifikowania, zmiany kariery.

▲▲▲▲▲▲

PROGRAM:
1. DEVELOP.lab START: WARSZTATY – czyli wszystko co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na zostanie kreatywnym przedsiębiorcą lub co zmienić, żeby działać lepiej.

Kiedy:
18 listopada 2017 – Strategia dla marzycieli
19 listopada 2017 – Być przedsiębiorcą
poranna sesja: 10:00-13:00
przerwa: 13.00-14.00
popołudniowa sesja: 14:00-17:00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a

Poruszane zagadnienia:
jak stworzyć strategię, która działa (i nie zajmuje więcej niż 1 stronę);
narzędziownik (m.in. SWOT, TOWS, macierz ANSOFF’a, mapowanie, segmentacja);
wyznaczanie celów w życiu biznesowym i pomysły na ich realizację;
zarządzanie czasem i samoorganizacja;
networking i jego wartość.
Prowadzący: Wojciech Kurzyk, Agata Etmanowicz

Zapisy: Na warsztaty obowiązują zapisy. Udział jest bezpłatny. Zależy nam na zapewnieniu maksymalnego komfortu pracy, w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona. Głównym kryterium zakwalifikowania do projektu jest pomysł na biznes i umiejętność umotywowania chęci rozwoju.
FORMULARZ ZAPISU --->https://goo.gl/kGrDjshttps://goo.gl/YGTwPX

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  marzycieli19     odbiorcy     miejsc     wojciech     celow     biznes     zagranicznych     przez     skale     swoimi     10001300przerwa     czasem     szerszej     grodzka     kreatywni     wiedze     ansoffa     zagadnieniajak     poruszane     glownym     tacy     wszystko     latachetni     kierunkow     pomysl     maksymalnego     listopada     zajmuje     zapisu     fundacje     chcieliby     narzedzia