Going. | Stand-up Polska: Dariusz Gadowski i Sebastian Rejent - Estrada Stagebar

Stand-up Polska: Dariusz Gadowski i Sebastian Rejent

20:00 | Środa, 15 listopada 2017
Estrada Stagebar

Inne

20 zł

20 zł

Kontynuujemy cykl wydarzeń w Bydgoszczy. Zapraszamy do Estrada Stagebar, gdzie swoje najnowsze materiały zaprezentują:

Darek Gadowski
Krytyk obyczajów i tradycji. W branży od 4 lat. Szlify zdobywał na scenie u Abelarda Gizy. Występował w TVP 2 i u Kuby Wojewódzkiego. Miał okazje mieszkać w USA, ale wrócił. Serce wybrało Koszalin zamiast Nowego Jorku. Od tamtej pory nie słucha serca. Jednak piętno kultury krainy burgerów i cadillaców zostało odciśnięte. Teraz jeździ po Polsce i przeróżnych krainach i głosi słowo, które poprawia humor. Jest lekiem na depresje bez recepty. Nie znosi ludzi bez poczucia humoru. Traktuje życie z przymrużeniem oka, bo wierzy, że to nie dzieje się naprawdę. Kosmiczny jeździec bez paszportu. Zastrzyk zdrowego rozsądku popity burbonem abstrakcji.

Sebastian Rejent
Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi.

Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu... i nie było to dziecko. Sukces.

Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego.

Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

Otwarcie klubu o 19:00

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  recepty     pracy     codziennegosebastian     klubu     ktorzy     szuka     naprawde     agencja     estrada     artystyczna     scenie     antrakt     nowego     oznaczalo     udalo     pisal     teraz     zdobywal     warsztatach     darek     gadowskikrytyk     robi     saatchiod     czesto     ludzi     1900     uczy     pomagac     abelarda     ktore     dziennieotwarcie     odcisniete