Going. | TAMA pres. Loefah / Hops - Tama

TAMA pres. Loefah / Hops

23:00 | Piątek, 17 listopada 2017
Tama

Impreza

20 zł

20 zł

Loefah to jedna z najważniejszych postaci brytyjskiej sceny elektronicznej ostatnich 15 lat. Peter Livingston w 2004 rokuwspółpracował razem z Malą i Cokim nad tworzeniem legendarnej serii imprez i labelu DMZ. Jego produkcje od początku twórczości pojawiały się w kultowym Dubstep Warz, prowadzonym przez Mary Anne Hobbs programie radiowym, który w dużym stopniu odpowiadał za przejście tej muzyki do mainstreamu. Jego utwory po dziś dzień wymieniane są wśród największych klasyków dubstepu, a przecież te produkcje pojawiały się głównie na początku jego kariery. Gdy w 2007 roku Anglik postanowił założyć własny label nawet on pewnie nie spodziewał się jak istotnym tworem w UK stanie się Swamp 81. W ciągu pierwszych kilku lat istnienia poprzez wytwórnie Livingstona trafiały do nas takie produkcje jak „"Footcrab” Addison Groove, "Croydon House” Pincha, "Sicko Cell” Joy Orbisona czy kooperacja Boddiki i Joya z ich "Swims”. Swamp 81 stał się jednym z bastionów (notabene) basowego grania, otwierając na brytyjskie brzmienia tysiące fanów z całej Europy. Cotygodniowy program w Rinse.Fm przedstawia słuchaczom kolejne nowe twarze sceny, ale nie zapomina o swoich początkach. Występ Loefah to rzadka okazja usłyszenia na żywo czym aktualnie żyje Londyn i co kocha Bristol.

Obok króla Swamp 81 pojawi się wyjątkowy młody berliński dj, który dzięki genialnemu mixowi, jaki stworzył dla Resident Advisor przyciągnął spojrzenia i uszy wielu słuchaczy – tym kimś jest Hops. Od dawna mocno związany z Hard Wax, jest współodpowiedzialny za serię imprez Version, która odbywa się w klubie Ohm. Jego miksy to mieszanka najnowszego basu, który często jest niedoceniany w „światowej stolicy techno", dlatego warto sprawdzić jak radzi sobie basowe brzmienie na niemieckich deckach.

Polskim supportem będzie najbardziej brytyjski duet w kraju – czyli wants. Ich muzykę można było często usłyszeć w setach reprezentanta Swamp 81, Palemana, który od początku kariery wspierał ich poprzez swoje sety dla Rinse.Fm. Ich produkcje wydawane były w angielskich i amerykańskich labelach, a aktualnie na release czeka najnowsza EP, jaką przygotowali dla należącego do Jakwoba labelu Boom Ting Records.

Reprezentantem lokalnej sceny będzie Paszczak. Od zawsze związany z Poznańską sceną. Propagator muzyki basowej w każdej odsłonie. Dj, promotor, producent - wielbiciel selekcji ponad techniką. Fan muzyki z Wysp Brytyjskich. Jego spektrum selekcji zatacza szerokie kręgi – od grania z Commodo czy Asa, po supporty przed Tommy Cash czy Dope D.O.D.

LINE UP:
LOEFAH
HOPS
WANTS
PASZCZAK

VISUALS: .wju

TAX: 20 PLN

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  uploefahhopswantspaszczakvisuals     dope     notabene     kariery     jaki     tworem     postanowil     basu     klasykow     twarze     pierwszych     czyli     zyje     dodline     hard     pewnie     wielu     brytyjski     label     wlasny     tworzeniem     przed     pojawi     nalezacego     legendarnej     ting     uslyszec     przez     utwory     wspolodpowiedzialny     kregi     deckachpolskim