Going. | XII Wielka Giełda Płytowa Katowice - Klub Centrum - Katowice

XII Wielka Giełda Płytowa Katowice

10:00 | Niedziela, 14 stycznia 2018
Klub Centrum - Katowice

Targi

Free

Free

Pamiętacie to zdjęcie? Ci, którzy są z nami od samego początku, z pewnością tak. To od niego się wszystko zaczęło. Dokładnie rok temu, 23 grudnia, zaistniało wydarzenie, które wkrótce stało się bardzo ważnym i jasnym punktem na kulturalnej mapie Katowic, Górnego Śląska i Zagłębia - I Wielka Giełda Płytowa Katowice.

Dziś w każdą drugą niedzielę miesiąca przyjeżdżają do Katowic melomani i kolekcjonerzy z miast nawet takich jak Opole, Bielsko-Biała, czy Kraków. I chcemy, żeby tak właśnie pozostało.

Widzimy się już 14 stycznia w klubie Centrum - Katowice przy ulicy Jagiellońskiej 17a na XII Wielkiej Giełdzie Płytowej Katowice. Będzie szatnia, będzie znakomite światło, będzie dla Was otwarty klubowy bar, będą jak zwykle konkursy z nagrodami. I będą jak zwykle tysiące pożądanych płyt od kolekcjonerów z całej Polski.

Dziękujemy za bycie z nami przez cały ten rok, życzymy wszystkiego najlepszego w nowym i do zobaczenia już wkrótce!

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  niedziele     polskidziekujemy     bedzie     stalo     pamietacie     zaistnialo     calej     stycznia     centrum     grudnia     gieldzie     druga     tysiace     wszystko     punktem     samego     otwarty     swiatlo     waznym     klubowy     plyt     temu     kulturalnej     zaglebia     szatnia     nowym     melomani     klubie     bielskobiala     przez     wszystkiego     bycie