Going. | Kwadratowy Stand-up! – Grzegorz Dolniak, Tomasz Nowaczyk - Klub Studencki Kwadrat

Kwadratowy Stand-up! – Grzegorz Dolniak, Tomasz Nowaczyk

18:00 | Czwartek, 22 marca 2018
Klub Studencki Kwadrat

Inne

od 20 zł

od 20 zł

otwarcie bram: 18:00
ceny: 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu występu

Klub Kwadrat i Stowarzyszenie PAKA zapraszają na Kwadratowy Stand - UP.

Grzegorz Dolniak - jest konferansjerem i prezenterem telewizyjnym. Stale współpracuje z TVP2 i TVP Rozrywka, na antenie których prowadzi programy i felietony satyryczne. Na estradzie od lat związany jest ze środowiskiem kabaretowym i komediowym.
Tomek Nowaczyk - to jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-uper tworzy wybitnie nie dla dzieci. Stworzył już trzy godzinne materiały stand-upowe, ostatni nosi tytuł „Myślę, więc gadam”. Tytuł ma sugerować, że Tomek dużo myśli. Bez wątpienia dużo gada. Podobno w nowym materiale wypowiada około 6.000 słów. W tym parę niecenzuralnych. Tomek ma wielu fanów, z tym że nie wszyscy już o tym wiedzą. Występował na wielu scenach w całej Polsce, a także na ekranach telewizorów w programie Tylko dla Dorosłych (TVP2) oraz relacji z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (Polsat).
Opinie o Tomku:
– „Bezkompromisowy. Piekielnie zabawny.” – Tomek Nowaczyk o sobie,
– „Przekomiczny człowiek.” – Tomek Nowaczyk o sobie,
– „Nie widziałem lepszego komika!” - Stevie Wonder.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  slow     komika     wspolpracuje     telewizyjnym     gadam     fanow     biegacz     nowym     duzo     zapraszaja     wszystko     przekomiczny     upgrzegorz     standuper     stowarzyszenie     watpienia     trzy     oraz     tvp2     rozrywka     jeszcze     przedsprzedaz     lepszego     czlowiek     karabin     stevie     piekielnie     najbardziej     ukonczonych     kabaretowym     kwadratowy     wypowiada