Going. | Str8 from the Dungeon: T U M U L T - Das Lokal

Str8 from the Dungeon: T U M U L T

23:00 | Sobota, 13 stycznia 2018
Das Lokal

Impreza

15/20 zł

15/20 zł

Str8 from the Dungeon to cykl, pozwalający doznać nowego. przedstawiamy anonimowe twarze, inne spojrzenie na muzykę i konfrontujemy je z doświadczeniem znanych Wam już postaci.

*** LINE UP ***

+ Rusałka
/ black magic / white magic /
▶ https://soundcloud.com/rusalkazjeziora

+ LOT (BAS)
/ electro / acid / tribal / ebm /

+ WYR (BAS)
/ bass / break / postclub /
▶ https://bit.ly/wyr-podcast

+ Young Majli (regime brigade)
/ afro / bass / grime /
▶ https://bit.ly/youngmajli-podcast

+ PLAL (regime brigade)
/ afro / baile / postclub /
▶ https://bit.ly/PLAL-djset


nie mogąc dłużej wytrzymać wreszcie schodzimy pod ziemię, żeby zapukać w drzwi zza których dobiega hałas. długo nie dawał spokoju, wracał echem i teraz przejmuje więcej niż tylko nasze myśli.

hałas okazuje się kaskadami dźwiękowych struktur, niezrozumiałym dla wielu językiem, który mimo wszystko wydaje się być znajomy. budzi lęk i podziw w jednym momencie, łapie za serce, dając niepokojące uczucie satysfakcji. chcemy więcej, dlatego decydujemy się iść dalej i doświadczać wszystkimi zmysłami.

T U M U L T robi na nas wrażenie, sprzeczne emocje dają nam nagłe poczucie równowagi. ruch jest dynamiczny, miesza nam w głowie – tyle rzeczy dzieje się w tak krótkim czasie. schodząc jeszcze niżej okazuje się, że tam właśnie żyje prawdziwy rytm. to dla głów, które nie szukają kompromisów, żyjąc na co dzień na powierzchni.

13.10 oddamy hołd tym wartościom. kolektywna praca u podstaw, łącząca w swoim niezależnym charakterze, wydawało by się zupełnie odmiennie pasje, perspektywy, gatunki i ambicje. to coś co pozwala nam żyć oraz daje motywację do dalszych działań.

z tej okazji zaprosiliśmy muzyczną reprezentację warszawskiego kolektywu BAS czyli grupy liczącej ponad 30 aktywnie działających członków. łączą różne dziedziny sztuki, pomagają i promują osobiste inicjatywy członków (i nie tylko) pod jedną banderą, wspólnie organizując imprezy, wystawy i różnego rodzaju wydarzenia. idea jest nam wyjątkowo bliska, więc nie pozostaje nam nic innego jak przywitać, wspierać i dać pole do popisu.

jeśli o dokazywaniu mowa, nie sposób nie wspomnieć o postaci enigmatycznej, która ukazuje się niewielu... RUSAŁKA pasją zaraża, dając czystą Rozkosz jednym, innym zaś lekcje pokory. wszystko to zawsze z gracją godną postaci, która samymi (zawsze magicznymi!) dźwiękami jest w stanie czarować.

za deckami pojawią się także nasi reprezentanci, entuzjaści afro-brzmień, basu i hybryd - PLAL i Majli.

do zobaczenia!

https://www.facebook.com/rusalkazjeziora
https://www.facebook.com/BAS.KOLEKTYW
https://www.mixcloud.com/BAS_KOLEKTYW
https://www.mixcloud.com/regimebrigade/

BAS. regime brigade. stay in the circle.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  majlido     black     circle     drzwi     mowa     dungeon     rytm     innym     wiec     brigade     praca     laczaca     hybryd     zupelnie     nasi     charakterze     rodzaju     podziw     rozne     baile     czysta     swoim     break     postclub     wielu     jezykiem     pozwala     poczucie     ktory     ktorych     okazuje     dzwiekami