Going. | Bookowisko - edycja zimowa - PROZA

Bookowisko - edycja zimowa

12:00 | Sobota, 27 stycznia 2018
PROZA

Targi

Free

Free

BOOKOWISKO po raz pierwszy zimą!

Wszyscy, którzy lubią czytać książki w długie zimowe wieczory, powinni koniecznie wybrać się 27 stycznia na BOOKOWISKO – wyprzedaż domowej literatury. Bookowisko to dobrze już znana wrocławianom inicjatywa otwartego dla wszystkich kiermaszu, który kilka razy w roku odbywa się w Przejściu Garncarskim. Zimą odbędzie się jednak po raz pierwszy! Zamiast na ulicy, spotkamy się tym razem pod dachem, w klubie Proza.

W BOOKOWISKU może wziąć udział każdy, zarówno jako kupujący, jak i jako wystawca, by za symboliczne kwoty sprzedać te książki, na które nie ma już miejsca w domu. Pierwsza zimowa edycja imprezy odbędzie się w sobotę 27 stycznia od 12:00 do 15:00 w klubie Proza, mieszczącym się na 2 piętrze w Przejściu Garncarskim 2.

Na kiermasz książek, organizowany przez Wrocławski Dom Literatury, z pewnością warto zajrzeć, jeśli poszukujecie publikacji, których próżno szukać już w księgarniach. Będziecie zadowoleni także, jeśli chcecie zaopatrzyć się w większą liczbę książek, nie wydając przy tym fortuny. Tutaj na równych prawach funkcjonują wszystkie gatunki: będzie fantastyka, kryminał, powieści sensacyjne i obyczajowe, poezja, książki dla dzieci, albumy. Ze specjalną ofertą chętnie pojawiają się tu także niektórzy wrocławscy Wydawcy jak np. Wydawnictwo Książkowe Klimaty.
Bookowisko adresowane jest także do osób, które mają w domu aż za dużo książek . Wszystkich, którzy chcą dołączyć do grona sprzedających na Bookowisku obowiązuje jedna zasada: trzeba zarezerwować sobie wcześniej miejsce. W tym celu wystarczy wypełnić formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_3nznecugjNqygyiWDpVNa-Ws0xfDuGXEk7sjGJdYf9ZenQ/viewform

Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona. Wystawianie książek jest całkowicie bezpłatne. Wrocławski Dom Literatury zapewnia wystawcom przestrzeń i stoiska w klubie Proza. Na miejscu będzie można także skorzystać z oferty baru.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  literatury     zarowno     1500     ograniczona     miejsce     wroclawianom     wczesniej     roku     razem     lubia     stycznia     kazdy     wieczory     wydajac     sprzedac     pierwsza     zimowa     imprezy     wziac     prozno     klimaty     wroclawscy     wystarczy     wydawnictwo     calkowicie     mieszczacym     stoiska     poezja     bookowisku     garncarskim     pojawiaja     zajrzec