Going. | Dyskoteka Szkolna - Studniówka! - Klub Zmiana Klimatu

Dyskoteka Szkolna - Studniówka!

21:00 | Sobota, 13 stycznia 2018
Klub Zmiana Klimatu

Impreza

10 zł

10 zł

Zostało 100 dni do najbardziej stresującego okresu większości licealistów - matury! Osznacza to ni mniej ni więcej tylko to, że czas zorganizować studniówkę!
Pamiętacie ten przedmaturalny bal? Kogo zaprosić jako osobę towarzyszącą, w co się ubrać, jak zamaskować młodzieńczy trądzik, jak przemycić flaszkę żeby wuefista nie skonfiskował? Czerwona bielizna, polonez, pierwszy garnitur, matura to bzdura, grupowe zdjęcia z zakasaną, tańce w kółeczku, "a teraz Panie proszą Panów", Czerwone Gitary i Farben Lehre, lekko wcięty wuefista obtańcowuje podpitą polonistkę. Nie ważne jak dawno to było - nadal wspomina się to świetnie! (no chyba, że ktoś wcześnie odpadł, ale wtedy wspomina to co inni mu opowiedzieli). I nie ważne czy swoją studniówkę mieliście na szkolnych halach gimnastycznych czy w pobliskich salach bankietowych - wspomina się je tak samo miło! A wszyscy Ci którzy nie mieli okazji zatańczyć poloneza na swojej, będą mieli ku temu świetną okazję!

PANIE I PANOWIE!
DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY!
KOLEDZY I KOLEŻANKI!
Zapraszamy na dyskoteke szkolną pod kryptonimem "NAJLEPSZA STUDNIÓWKA"!

Za dobór perełek muzycznych i klimat lat nie tak dawno mienionych, odpowiada znany, lubiany i szanowany, trzyosobowy duet: BADA i Lou Badgers, czyli nasz ulubiony Szkolny Radiowęzeł!

#######################################
Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi:
Dyskoteka Szkolna to cykl nostalgicznych imprez podczas których przenosimy sie na sale i korytarze szkół lat 90-tych i 00-nych gdzie obecni 20 i 30 latkowie doświadczali swoich pierwszych "grubych imprez", niezorganizowanych pląsów do Reni Jusis, Jeden Osiem El i hitów zespołu Backstreet Boys (czasem leciał też Liroy jeśli skład Radiowęzła miał jaja ze stali, a nauczyciel dyżurujący poszedł na szluga do kanciapy w sali do biologii). To powrót do czasów, kiedy starsi koledzy i koleżanki uczyli jak się zaciągać pierwszymi papierosami sposobem na "Mama idzie!". Czasów podpierania ścian i pierwszych wolnych „tańców” z płcią przeciwną. Czasy pierwszych miłości, pocałunków w szatni po lekcjach, czasy zbierania karteczek w segregatorach, oranżadek w proszku, naklejek z gum turbo, tazosów i całej masy innych dziwnych rzeczy. Szykujcie się na zmasowany atak Rickiego Martina, Just 5, Spice Girls, Scootera, Aqua, Metallica, Łez, Eminema, Verby, Meza, Britney Spears, Ascetoholix, Enrique Iglesias i całej plejady gwiazd z Listy 30ton i stron kultowego Bravo!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
13.01.2017 (sobota)
otwieramy klub 18:00 / start imprezy 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu, ul.Warszawska 6

Rezerwacja stolików: http://bit.ly/2nA1e5T

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  chyba     biologii     liroy     tych     enrique     najlepsza     oranzadek     klimatu     czasy     czyli     kryptonimem     czasem     klimat     okresu     temu     samo     dziwnych     inni     ulwarszawska     opowiedzieli     przeciwna     tance     cykl     kolezankizapraszamy     girls     wiecej     bravo13012017     start     sobotaotwieramy     studniowke     kiedy     1800