Going. | Rasmentalism TANGO Tour - Katowice - MegaClub

Rasmentalism TANGO Tour - Katowice

20:00 | Sobota, 17 lutego 2018
MegaClub

Koncert

30 zł

30 zł

Katowice! Zapraszamy na premierowy koncert z trasy promującej najnowszy album TANGO.
“Tango” to miejska historia miłosna. Oparta na przeżyciach własnych i cudzych. To świadoma zabawa formą i radość z muzyki. Tańczmy, można mylić kroki!

Rasmentalism - to duet, który tworzą wokalista Ras oraz producent Ment XXL. Działają wspólnie od ponad dekady. W tym czasie stworzyli sześć albumów i przemierzyli kraj grając koncerty w wielu polskich miastach i festiwalach (Open'er, Miejskie Granie, Up To Date, Kraków Live Festival).

Poza działalnością w ramach zespołu Ras użycza gościnnie wokalu w utworach zaprzyjaźnionych artystów (Kamp!, xxanaxx) i pióra tworząc teksty, z których skorzystali Piotr Zioła i Natalia Nykiel. Ment XXL jest współodpowiedzialny za słynny projekt Flirtini.

wejście od 20:00
Start 21:00
bilety w cenach:
30 zł - I pula przedsprzedaży
35 zł - II pula przedsprzedaży
40 zł - III pula przedsprzedaży i w dniu koncertu

WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT BILETÓW:
1. Nie ma konieczności drukowania pdf-ów z maila, najlepszą opcją przygotowania biletu do skanowania na bramce jest pobranie naszej aplikacji z goingapp.pl/download i pokazanie go w telefonie z zakładki "moje bilety" (można pokazać bilet wydrukowany, ale pamiętajcie, by kartka nie była uszkodzona).
2. Skaner sprawdza QR kod każdego biletu, więc upewnijcie się, że możecie go pokazać lub wyświetlić, by przyspieszyć wejście do klubu.
3. Bilety są imienne i obsługa może poprosić o okazanie dowodu tożsamości, dlatego upewnijcie się, że widnieją na nich Wasze właściwe dane,
4. W przypadku biletów grupowych trzeba koniecznie wchodzić w obecności osoby, której dane są na bilecie.
5. W razie potrzeby zmiany danych na bilecie lub rozdzielenia go prosimy o kontakt mailowy: support@goingapp.pl, zlecenia zmian realizujemy do godziny 14:00 w dniu koncertu, po tej godzinie nie będzie możliwości dokonywania żadnych zmian.
6. W przypadku kupienia biletu od kogoś upewnijcie się, że zamiana przeszła u nas w systemie, bez zaktualizowanych danych bilet może okazać się nieważny.
7. Jeśli nie otrzymaliście biletu na mail w ciągu 24h prawdopodobnie trafił do Waszego spamu lub została zrobiona literówka w adresie mailowym - zgłoście się do nas.
Wszystkie drogi prowadzą do support@goingapp.pl - piszcie, pomożemy!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej