Going. | One Night In Sopot feat. An On Bast live - Sfinks700

One Night In Sopot feat. An On Bast live

23:00 | Sobota, 24 marca 2018
Sfinks700

Impreza

od 0 zł

od 0 zł

Klub Sfinks700 prezentuje:
One Night In Sopot ╳ An On Bast live


Kto serca zimne rozmrozi? Dusze zastygłe odtaje, kości zmurszałe rozrusza? Kto wygrzebie nas ze śniegowej zaspy, rozpali na nowo ogień? Kto przygarnie pod ciepłe, ciemne skrzydła, otuli w muzykę, owinie basem, rozgrzeje? Kto zimę pokona, wiosnę obwieści, życie tchnie tam, gdzie martwe zwłoki imprezowiczów już zaczęły się rozkładać? One Night in Sopot i królowa polskiego techno, a jakże!

An On Bast, która pojawi się na głównej scenie, karierę zaczynała ponad 12 lat temu. Przez ten czas osiągnęła bardzo wiele – od wydania albumu przy pomocy Red Bull Music Academy, wystąpiła w legendarnym już Boiler Roomie, a jej występy elektryzowały tysiące maniaków muzyki elektronicznej na takich festiwalach jak Sonar, Fusion, Audioriver Unsound czy Tauron. Genialna selekcja, kapitalne wyczucie, klimat, który sączy się spod jej palców – ją po prostu trzeba zobaczyć na żywo.

Rytuału na głównej scenie dopełni Sagia, której wydawnictwa można już liczyć w dziesiątkach a udane imprezy – w setkach, porusza się gdzieś pomiędzy techno a housem, a o jej setach krążą już legendy. Imprezę zacznie Cris Mouton, a zamknie Marboc.

Na fontannie nie będziemy szukali tym razem ciepła. Ciężki, mroczny drum’n’bass, ostre jak brzytwa neuro, połamane beaty i tona basu – tutaj raczej szukamy zera absolutnego. Macbeat znany z Audioriver zadba, by tempo nie schodziło ani przez chwilę poniżej poziomu 175 BPM, Twin Prix znów wynajdą najostrzejsze, najdziwniejsze i najbardziej połamane rytmy w muzyce elektronicznej a Detoxic – no cóż, to klasa sama w sobie.

To jak, pielgrzymka już trwa? Bo One Night in Sopot zbliża się wielkimi krokami!


www.soundcloud.com/an_on_bast
www.anonbast.com
twitter.com/an_on_bast
MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
An On Bast (C&C Bookings)
Sagia
Marboc
Cris MoutonFontanna:
MacBeat
Twin Prix
Detoxic

Muzycznie: techno / Tech house / deep / house / dnb / breaks
TERMIN – 24.03.2018
START - 23:00

WSTĘP :
Lista fb free do 00:00
po 00:00 15/20zl


• Info:
http://sfinks700.com/


S.F.I.N.K.S. 700
Aleja Franciszka Mamuszki 1
81-718 Sopot

Wstęp od 21 lat
*z wyłączeniem studentów• Patronat:

Muno.pl
www.muno.pl

Trójmiasto.pl
www.trojmiasto.pl

WixMag
www.facebook.com/WixMag

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej