Going. | Oramics: Olivia/Monster/ak/TJ Głupiec/VTSS - K55

Oramics: Olivia/Monster/ak/TJ Głupiec/VTSS

23:00 | Sobota, 24 marca 2018
K55

Impreza

15 zł

15 zł

Hej Warszawo, wracamy z naszym wesołym obwoźnym showcasem o s ó b na scenie jednocześnie skupiając się na muzyce (tak, właśnie że można jednocześnie!!)

Na pytania i zarzuty: 'a właściwie to czemu’, 'a po co to komu, przecież d o b r a m u z y k a sama się obroni’, 'muzyka nie ma płci’ swoim graniem odpowiedzą:

Olivia (Radar, Unsound, Kraków)
Monster (LOW Kollektiv, Poznań)
ak (Rwa, Warszawa)
TJ Głupiec (Oramics, Warszawa)
VTSS (Oramics, Warszawa)

Coś więcej o grających:
Olivia to jedna z bardziej wpływowych djek i djów w naszym kraju - gra od wielu lat, tworzy We are Radar od 6, była zeszłoroczną artystką Shape, grała w 2017 w Corsica Studio, Tresorze, About Blank, w Hadze, Tromso, Brukseli, Wiedniu, Manchesterze etc etc i tak by można wymieniać. Dodatkowo jest rezydentką Unsoundu, wspaniałą diggerką, fantastyczną osobą, wspierającą młodszych stażem artystów oraz królem i królową electro w naszym pięknym kraju.

Monster - za deckami od 10 lat, od roku w LOW Kollektiv, związana głównie ze sceną poznańską, jednak grała na wielu imprezach w calej Polsce. Dumnie wspiera Manify w Poznaniu, Olsztynie i Lwowie - uświetniając je swoimi występami. W Warszawie ciągle nowa twarz, którą z wielką chęcią Wam zaprezentujemy. Przywiezie pytki Chicago i acid house oraz old-schoolowe techno.

ak - przedstawicielka Rwy, gdzie wydają ziny, organizują wystawy, performanse i karaoke. Sama mówi, że zależy jej by w klubach czy różnych miejscach każdy/a mógł/a dobrze się bawić czy po prostu czuć bezpiecznie - szczególnie kobiety i społeczność LGBTQI+. Zajmuje się też oczywiście muzyką - zaprezentuje dziwny na początku imprezy szeroko gatunkowy dj set z muzyką może do tańca, może nie.

TJ Głupiec - nikt inny jak nasza własna FOQL, który otworzy imprezę dj setem muzyki cudzej z taśm i winyli.

VTSS - jako osoba, która skleiła ten cały niezręczny tekst, powiesi dekoracje i zagra ostatnia.

Przy wspaniałej pomocy wizualnej osób:

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  checia     bawic     wlasciwie     tworzy     wiecej     scenie     jedna     house     dekoracje     shape     komu     niezreczny     wlasna     dobrze     warszawacos     brukseli     zarzuty     byla     rezydentka     czemu     zalezy     radar     hadze     zwiazana     gdzie     pieknym     krolowa     diggerka     glownie     blank     studio     oczywiscie