Going. | Oramics: Olivia/Monster/ak/TJ Głupiec/VTSS - K55

Oramics: Olivia/Monster/ak/TJ Głupiec/VTSS

23:00 | Sobota, 24 marca 2018
K55

Impreza

15 zł

15 zł

Hej Warszawo, wracamy z naszym wesołym obwoźnym showcasem o s ó b na scenie jednocześnie skupiając się na muzyce (tak, właśnie że można jednocześnie!!)

Na pytania i zarzuty: 'a właściwie to czemu’, 'a po co to komu, przecież d o b r a m u z y k a sama się obroni’, 'muzyka nie ma płci’ swoim graniem odpowiedzą:

Olivia (Radar, Unsound, Kraków)
Monster (LOW Kollektiv, Poznań)
ak (Rwa, Warszawa)
TJ Głupiec (Oramics, Warszawa)
VTSS (Oramics, Warszawa)

Coś więcej o grających:
Olivia to jedna z bardziej wpływowych djek i djów w naszym kraju - gra od wielu lat, tworzy We are Radar od 6, była zeszłoroczną artystką Shape, grała w 2017 w Corsica Studio, Tresorze, About Blank, w Hadze, Tromso, Brukseli, Wiedniu, Manchesterze etc etc i tak by można wymieniać. Dodatkowo jest rezydentką Unsoundu, wspaniałą diggerką, fantastyczną osobą, wspierającą młodszych stażem artystów oraz królem i królową electro w naszym pięknym kraju.

Monster - za deckami od 10 lat, od roku w LOW Kollektiv, związana głównie ze sceną poznańską, jednak grała na wielu imprezach w calej Polsce. Dumnie wspiera Manify w Poznaniu, Olsztynie i Lwowie - uświetniając je swoimi występami. W Warszawie ciągle nowa twarz, którą z wielką chęcią Wam zaprezentujemy. Przywiezie pytki Chicago i acid house oraz old-schoolowe techno.

ak - przedstawicielka Rwy, gdzie wydają ziny, organizują wystawy, performanse i karaoke. Sama mówi, że zależy jej by w klubach czy różnych miejscach każdy/a mógł/a dobrze się bawić czy po prostu czuć bezpiecznie - szczególnie kobiety i społeczność LGBTQI+. Zajmuje się też oczywiście muzyką - zaprezentuje dziwny na początku imprezy szeroko gatunkowy dj set z muzyką może do tańca, może nie.

TJ Głupiec - nikt inny jak nasza własna FOQL, który otworzy imprezę dj setem muzyki cudzej z taśm i winyli.

VTSS - jako osoba, która skleiła ten cały niezręczny tekst, powiesi dekoracje i zagra ostatnia.

Przy wspaniałej pomocy wizualnej osób:

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej