Going. | Wojtek Szczepanik - Piano & Electronics - Teatr Boto

Wojtek Szczepanik - Piano & Electronics

21:00 | Piątek, 13 lipca 2018
Teatr Boto

Koncert

25/30 zł

25/30 zł

Zwycięzca konkursu Firestone - Wojtek Szczepanik - na scenie Teatru BOTO.

Od imprez techno do występów w najlepszych salach filharmonii w Polsce, muzyczna ewolucja pianisty i wirtuoza Wojtka Szczepanika jest intrygująca i nieustająca. Po rezygnacji z kariery profesjonalnego skateboardzisty ze względu na zbyt dużą ilość różnorakich kontuzji, Wojtek postanowił zająć się muzyką na poważnie. Pchnięty pasją do komponowania inwestował w swój muzyczny rozwój, jednak decyzja o poświęceniu się muzyce podjęta została po niefortunnej kradzieży w Paryżu, gdy, aby zarobić na bilet powrotny Wojtek zaczął grać na dworcu w Gare Du Nord.

Obecnie, Wojtek łączy komponowanie ze studiami architektonicznymi. Jego zrozumienie dla przestrzeni i dźwięku jest dobrze słyszalne w jego kompozycjach. Pianista podchodzi do muzyki z intuicyjną refleksją rzadko spotykaną u tak młodych artystów. Jego drugi album, nagrany w drewnianym kościele, zatytułowany Instinct i wydany pod szyldem niszowej, szwedzkiej wytwórni 1631 Recordings, został skomponowany w obnizownym o 8 Herz’y standardzie strojenia A-432, by dopasować się do częstotliwości, z którą ludzkie ciało rezonuje I wchodzi w stan relaksu. Ale nie oczekujcie, że ten album Was uśpi i wprawi w stan medytacyjny. Ten młody kompozytor, spędził wiele weekendów w najlepszych berlińskich klubach techno i wiele nocy eksperymentując z syntezatorami, kontrolerami i innymi instrumentami elektronicznymi. Ci z Was, którzy uwielbiają autentyczne, intymne i dobrze przemyślane dźwięki, na pewno zachwycą się Wojtkiem Szczepanikiem.

Do posłuchania:
https://www.youtube.com/watch?v=Zu3lzZ_KMpQ

BILETY:
>>> przedsprzedaż 25 zł
>>> w dniu koncertu 30 zł
>>> online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  posluchaniahttpswwwyoutubecomwatchvzu3lzz_kmpqbilety     nocy     oczekujcie     kontuzji     techno     komponowania     botood     pianisty     studiami     rozwoj     decyzja     ludzkie     nordobecnie     podchodzi     rezygnacji     zostal     innymi     syntezatorami     wiele     wprawi     najlepszych     1631     szczepanikiem     muzyczna     relaksu     swoj     inwestowal     salach     filharmonii     wojtek     ktora     kompozytor