Going. | Oramics Sound Lab: Kolonia Gdańsk - Kolonia Artystów

Oramics Sound Lab: Kolonia Gdańsk

12:00 | Sobota, 14 lipca 2018
Kolonia Artystów

Warsztat

Free

Free

14 lipca/ sobota
12:00
Radek Sirko
Ableton dla początkujących 2x 3h (z przerwą)

15 lipca / niedziela
12:00
Moli Monster (LOW Kollektiv/ Oramics)
Warsztaty z CDJ dla początkujących 3x 1,5h (z przerwami)

WAŻNE:
Należy zapisać się minimum 3 dni przed dniem warsztatu wysyłając maila na adres oramicspl@gmail.com
Grupa warsztatowa będzie liczyć maksimum 20 osób

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Ableton dla początkujących: wprowadzenie do pracy z użyciem programów typu DAW, podstawy wiedzy o dźwięku, analogowe i cyfrowe sygnały audio, synteza dźwięku, nagrywanie, edycja, montaż, samplowanie, podstawowe efekty modulujące (eq, delay, reverb, kompresja). Sygnały i instrumenty midi, tworzenie własnych sekwencji w drum racku, automatyzacja, vst i vsti, miks i mastering, używanie Abletona podczas grania na żywo.

Poziom basic, atmosfera przyjazna, bez ambicjonalnych spinek. Miło i na luzie. Plus Radek super opowiada o dźwięku i wie o nim bardzo dziwne rzeczy, o czym wspomina trochę w poniższym wywiadzie dla Estrady i Studio:
https://estradaistudio.pl/nowe-bity/nowe-bity-2-0/30146-duy-gebord

Warsztaty Djskie CDJ dla początkujących, podczas których będziecie mogli nauczyć się:
- jak wygląda podstawowy klubowy setup DJski i jak go podłączyć
- budowy i funkcji miksera
- budowy i funkcje odtwarzaczy CDJ
- budowy utworów 4x4
- układania setów DJskich
- technik miksowania
- katalogowania muzyki

Podczas warsztatów będziemy głównie poruszać się po house i techno, niewykluczone jest jednak, że zahaczymy o inne gatunki muzyczne. Każda z osób biorących udział w warsztatach będzie miała okazję wypróbować swoich sił za dekami – stawiamy przede wszystkim na praktykę!

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Warsztaty otwarte są dla wszystkich, a wstęp działa na zasadzie wolnej ceny. Jeżeli chcesz - możesz dobrowolnie wrzucić do puszki warsztatowej jakąkolwiek kwotę, którą przekażemy potem osobom prowadzącym. Jeżeli jednak nie możesz pozwolić sobie na taki wydatek, uczestnictwo w warsztacie jest dla Ciebie bezpłatne.

W warsztatach mogą wziąć udział wszyscy. Chcemy stworzyć bezpieczną przestrzeń do dyskusji i kreatywnej pracy dla osób o wszelkich możliwych tożsamościach. Chcemy aby nasze warsztaty były miejscem, w którym będziemy uczyć się nie tylko pracy z dźwiękiem, ale także siebie wzajemnie.

Na wydarzeniach organizowanych przez Oramics nie ma zgody na seksizm, rasizm, ageizm, ani żadną inną formę wykluczania uczestniczek i uczestników. Chcemy pracować wspólnie w duchu wzajemnego szacunku, cierpliwości i otwartości. Osoby, które będą próbowały w jakikolwiek sposób zakłócić funkcjonowanie tej bezpiecznej autonomicznej i twórczej przestrzeni, nie będą mogły kontynuować pracy warsztatowej. Wierzymy jednak, że takie sytuacje nie będą miały miejsca.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  tworczej     setow     troche     zaklocic     liczyc     przerwamiwaznenalezy     nagrywanie     kreatywnej     przez     oramics     djskie     autonomicznej     dziala     opowiada     pracy     poruszac     djskich     maksimum     ktorych     praktykewarsztaty     wstep     klubowy     mialy     estrady     wszystkich     gatunki     mogly     siebie     abletona     jakikolwiek     setup     basic