Going. | Złe wakacje 2 | Najgorsze Filmy Świata - Kino Muranów

Złe wakacje 2 | Najgorsze Filmy Świata

19:00 | Czwartek, 26 lipca 2018
Kino Muranów

Film

13 zł

13 zł

ZŁE WAKACJE 2
W trakcie nadchodzących wakacji zapraszamy na spotkania z najgorszymi filmami świata, które nie powinny nigdy ujrzeć światła dziennego, a jednak powstały. Każde spotkanie poprzedzone wykładem Jacka Rokosza, wykładowcy PWSFTviT w Łodzi. Twórcy filmów animowanych. Autora książki poświęconej niezbadanym rewirom kina słabszej jakości pt. "Stracone dusze. Amerykańska eksploatacja filmowa 1929-1959" Obecnie pracuje nad drugą jej częścią - "Nadzy i rozszarpani. Amerykańska eksploatacja filmowa 1960-1990."

Przyprowadźcie znajomych i płaczcie… ze śmiechu!

„Mumia aztecka kontra Robot” reż. Rafael Portillo, 65 min
17 LIPCA, GODZ.19.00, 21.00
Szalony, meksykański doktor o imieniu Eduardo Almada konstruuje robota w celu wykradzenia starożytnego skarbu Azteków. Naukowiec przygotowuje się na najgorsze. Wie, że skarbiec chroni mistyczna siła ożywiająca aztecką mumię. Robot zrobiony z tektury i celofanu będzie musiał stoczyć śmiertelny bój z ożywioną mumią. Finałowa walka nie będzie zacięta, spektakularna i zbyt długa…

"Zabójcy z kosmosu" reż. W. Lee Wilder, USA, 1954, 71 min
26 LIPCA, GODZ.19.00, 21.00
Kolejny najazd kosmitów na Ziemię. Jednak tym razem jest jeszcze gorzej... Kosmici to faceci przebrani w obcisłe trykoty, rękawice bokserskie i przyklejone do oczodołów piłki pingpongowe! Cel przebierańców jest naiwnie prosty: zdobyć władzę nad energią nuklearną. Film reklamowano hasłem "Zobacz dziwne stwory, latające spodki, gigantyczne monstra...Sensacja!" i mniej więcej tak to wygląda na ekranie.


„Tarantula”

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej