Going. | Sidney Polak - Jazz Cafe

Witam wszystkich bywalców klubu Jazz Cafe w Łomiankach!

Jest mi niezmiernie miło, że grając w Waszym klubie, ja i mój zespół staniemy się częścią muzycznej historii tego wyjątkowego miejsca!
Od zawsze jestem związany z północną stroną Warszawy. Moi rodzice w roku 1976 zamieszkali na Chomiczówce i tam się wychowałem. Tam też zacząłem uczyć się gry na perkusji i stamtąd, w roku 1990, zostałem niejako wyłowiony przez Muńka Staszczyka do nowego, warszawskiego składu zespołu T.LOVE!

W T.LOVE nauczyłem się grać oraz komponować muzykę. Moje piosenki dla tego bandu, to m.in.: „To nie jest miłość”, „Ajrisz” czy „Jest super”. W T.LOVE też podpatrzyłem, jak pisze się teksty.

W roku 2004 zadebiutowałem pierwszą solową płytą, która zawierała moje całkowicie autorskie piosenki. W swojej twórczości łączę gatunki takie jak: hip-hop, reggae i folk. Teksty są najczęściej opisem prawdziwych przeżyć, staram się w nich inteligentnie opisywać naszą polską rzeczywistość i robić trafne literackie zdjęcia fajnym momentom z naszego życia! Utwory takie jak: „Otwieram wino”, „Chomiczówka”, czy „Chorwat” stały się bardzo znane, co zaowocowało wieloma koncertami w całej Polsce… i nie tylko.

Pięć lat zajęło mi zrobienie drugiej płyty, która ukazała się w 2009 roku. Na niej znalazły się również dość popularne piosenki, takie jak: „Deszcz”, „Blask”, czy „Skuter”!

Moja kariera solowa, siłą rzeczy, czekała na moment ewentualnego spowolnienia pracy zespołu T.LOVE, którego nie chciałem opuścić. Taki moment właśnie nadszedł, gdyż z początkiem roku 2018 T.LOVE poszedł na bezterminową, koncertową emeryturę, a ja mogę w końcu całkowicie poświęcić się swojej działalności solowej.
W związku z tym przygotowuję swoją trzecią płytę, która zostanie wydana jesienią b.r. przez firmę Warner Music Poland!

Już teraz, mając ukończonych kilka utworów z nowego albumu, staram się przypomnieć o sobie publiczności. Nasze koncerty zawierają najlepsze kompozycje z dwóch pierwszych krążków plus nowości! To autentyczny zastrzyk pozytywnej energii, pokaz instrumentalnego kunsztu i wokalnej swobody! Przez ostatnie lata zagraliśmy mnóstwo koncertów, tak że… mamy wprawę! ;)

Zapraszamy serdecznie wszystkich którzy pamiętają utwory Sidney’ a Polaka, a także tych, którzy są ciekawi, co ten kudłaty kolo z Chomiczówki teraz muzycznie poczyna! ;)

Mam nadzieje, że wpadniecie na koncert! Zapraszam 

Z szacunkiem!
Sidney Polak.

Start: 20:00
Wejście: 19.00

Rezerwacja biletów: jazzcafe@jazzcafe.com.pl

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  przezyc     nauczylem     zagralismy     1976     music     hiphop     ostatnie     polska     chcialem     szacunkiem     zapraszamy     wlasnie     zostanie     momentom     zycia     tworczosci     chomiczowka     ukazala     mamy     kolo     lata     zawsze     zdjecia     komponowac     cafe     tych     trafne     wpadniecie     takie     pierwszych     popularne     calej