Going. | Mateusz Franczak/ Support: Little Wing - Klub Metro

Mateusz Franczak/ Support: Little Wing

21:00 | Czwartek, 22 listopada 2018
Klub Metro

Koncert

TBA

TBA

Zapraszamy na kolejny czwartek w Klubie Muzycznym Metro. Podczas wydarzenia Mateusz Franczak wystąpi z materiałem z płyty „NIGHT-NIGHT”. Przed występem w roli supportu zagra solowy projekt z Białegostoku Little Wing (Jakub Poświątny).


✮Mateusz Franczak
Po doskonale przyjętym debiucie „long story short” - wraca z nowym materiałem zatytułowanym „Night-night”. Album ukazał się w kwietniu 2018 nakładem wytwórni too many fireworks records zarówno na CD, jak i na winylu.
Płyta - zawierająca minimalistyczne w formie, osobiste piosenki i utwory instrumentalne - została nagrana w Teatrze Syrena w Warszawie, co miało ogromny wpływ na proces powstawania albumu. Teatralna atmosfera i eksperymenty na poziomie wykonawczym zainspirowały performatywne podejście do nagrywania głosu.

O muzyce Mateusza Franczaka:
„Ta muzyka jest dokładnie tym, czym powinna być. W dniu, który jest wyrwany z naturalnego czy też dominującego w naszym życiu rozpędzenia, muzyka, w której czas po prostu przystaje.” Trójka / Agnieszka Szydlowska

https://culture.pl/pl/tworca/mateusz-franczak
https://mateuszfranczak.bandcamp.com/
https://vimeo.com/mateuszfranczak
https://www.youtube.com/MateuszFranczakMusic

Support
✮Little Wing (Jakub Poświątny)
Po dość długiej przerwie Little Wing wraca do koncertowania. Dla tych, którzy zdążyli już o nim zapomnieć przypominamy, że to opowiadacz i prosty grajek, który przygodę z muzyką rozpoczął około 2013 roku. Rok później zadebiutował jako Little Wing.
Nagrał kilka płyt i rozdał je znajomym. Zagrał sporo koncertów od Białowieży przez Warszawę i Łódź do Katowic. Wiele razy występował w swoim Białymstoku.
Niedługo ukażą się jego nowe piosenki.

https://www.youtube.com/watch?v=0DaIQ_jvI7Q
https://www.youtube.com/watch?v=q-clkGL7AKk
https://littlewingmusic.bandcamp.com/

Bilety: TBA

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej