Going. | Szkolenie podstawowe - migdał oval - Indigo Bydgoszcz

Szkolenie podstawowe - migdał oval

09:00 | Poniedziałek, 17 czerwca 2019

Indigo Bydgoszcz

Warsztat

1,400 zł

1,400 zł

Zapraszamy na podstawowe szkolenie techniczne z budowy paznokci żelowych w dwóch kształtach: owalnym i migdałku – oval & almond.
Podczas dwudniowego szkolenia dowiesz się, jak dbać o miejsce pracy, zapewniając bezpieczeństwo sobie i swoim Klientkom.
Instruktor Indigo Monika Urbańska przedstawi Ci budowę naturalnego paznokcia, objaśni specjalistyczną nomenklaturę i szczegółowo opowie o produktach i preparatach pomocniczych potrzebnych do wykonania stylizacji paznokci.
Szkolenie zapewni Ci wiedzę o chorobach skóry i paznokci, dzięki czemu bez trudu rozpoznasz ewentualne zagrożenie.
Po zakończeniu części teoretycznej przyjdzie czas na praktykę. Poznasz autorską metodę dopasowywania szablonu/formy do kształtu naturalnych paznokci, a dzięki opracowanej przez Instruktorów Indigo metodzie ćwiczenia doskonale zrozumiesz właściwości żelu, spośród bogatej oferty produktów Indigo wybierzesz te, z którymi pracuje Ci się najprzyjemniej i wyćwiczysz technikę aplikacji masy żelowej. Po opanowaniu podstaw zgłębisz wiedzę niezbędną do zbudowania paznokci żelowych, owalnych i w kształcie migdałka, poznasz techniki piłowania i pracy z frezarką oraz przeprowadzisz zabieg uzupełnienia paznokci.

Program Szkolenia Podstawowego z metody żelowej Migdał & Owal:

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej