Going. | Podwórkowi Chuligani + Bombat Belus - Dwa Światy

Podwórkowi Chuligani + Bombat Belus

20:00 | Piątek, 17 listopada 2017
Dwa Światy

Koncert

25/30 zł

25/30 zł

Piranha Tourbooking zaprasza na koncert znanych i lubianych załogantów z Płocka, którzy nie dość, że obchodzą w tym roku XX-lecie powstania kapeli, to jeszcze po 7 latach milczenia wypuszczają nowy album! Podwórkowi Chuligani zagrają w toruńskim klubie Dwa Światy 17 listopada i promować będą płytę "Prowincjonalna Łobuzerka".

PODWÓRKOWI CHULIGANI (ska, punk | Płock)
https://www.facebook.com/podworkowi/
Podwórkowi Chuligani to firma znana na krajowej scenie punk i ska od wielu lat. Zespoł doskonale znany jest fanom za sprawą niezliczonej ilości hitów którymi naszpikowane są kolejne wydawnictwa grupy. Swój pierwszy album o tytule "Powrót na ulicę" Podwórkowi Chuligani nagrali w 1999 roku, a jego wydawcą była firma Jimmy Jazz Records podobnie jak w przypadku drugiego krążka o tytule" Ciężko jest", który pojawił się trzy lata później. Trzeci album o tytule "Na pohybel" ujrzał światło dzienne za sprawą Lou & Rocked Boys w roku 2010 po przerwie spowodowanej zawieszeniem działalności zespołu. Od tamtej pory Chuligani praktycznie bez przerwy obecni są na krajowej scenie i właśnie w 2017 roku obchodzą swoje 20-lecie co postanowili podkreślić kolejnym, tym razem samodzielnie wydanym, albumem.
https://www.youtube.com/watch?v=_0hUtzORbbY

BOMBAT BELUS (psychobilly | Warszawa)
https://www.facebook.com/BombatBelus/
Polska scena psychobilly nie należy do najbogatszych pod względem ilości aktywnych kapel, jednak na pewno nie można jej odmówić jakości, a Bombat Belus są tego najlepszym przykładem. Na koncie mają mnóstwo koncertów, nagranych kilka EP-ek oraz 2 świetne, długogrające albumy: "Z warszawskim sznytem" i "If you like us, it's nice...". Poza swoimi autorskimi kompozycjami grają sporo przearanżowanych po swojemu coverów, oczywiście nic na trzeźwo!
http://bombatbelus.bandcamp.com/

SZCZEGÓŁY
Data: 17 listopada 2017, godz. 20:00
Miejsce: klub Dwa Światy - ul. Ducha Św. 10/12, Toruń
Bilety: 25 PLN - przedsprzedaż* / 30 PLN - w dniu koncertu

* Dostępne w barze klubu w godzinach otwarcia, dla przyjezdnych i leniwych jest opcja klepnięcia biletu ailowo po opłaceniu przelewem. W tym celu proszę na maila pod adres:
piranha.tourbooking@gmail.com
o tytule "Bilety podwórkowi", w mailu zwrotnym dostaniecie dalsze instrukcje. Tak zaklepane bilety będą do odbioru w dniu koncertu na bramce po okazaniu dokumentu tożsamości.

Organizatorem koncertu jest Piranha Tourbooking
https://www.facebook.com/piranhatourbooking/

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  przerwie     pozniej     swoje     latach     maila     zespolu     zalogantow     20lecie     dokumentu     wypuszczaja     albumy     kapel     listopada     2017     lubianych     zaprasza     jakosci     jego     powstania     znana     ktory     przedsprzedaz     roku     wydanym     dostepne     plyte     opcja     klub     pohybel     plocka     podkreslic     prosze