Going. | Must see!

Must see!

Toruń

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Toruniu: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Klasyczne opowiadania ze zbioru ,,Księga Dżungli" R. Kiplinga ułożone zostały w wartką historię chłopca wychowanego w lesie przez wilki. W spektaklu krok po kroku przedzieramy się przez najgłębsze zakątki tropikalnej puszczy, poznając panujące w niej prawa, zwyczaje, tajemnice i sekrety.

Spektakl komediowy Teatru Capitol z Warszawy w doskonałej obsadzie!

Magda Piskorczyk kojarzona jest głównie z bluesem, ale jej muzyka to bardzo osobiste połączenie muzyki o korzeniach afro-amerykańskich, rocka i muzyki etnicznej, zwłaszcza afrykańskiej oraz własne kompozycje.

  dokladnie     bardzo     zobaczyc     planowania     gdzie     przygotowalismy     dobre     obejrzenia     wydarzen     mieszka     trzeba     rzeczy     wartych     malo     liste     wiemy     sprobowac     wybierac     jest     toruniu     wszystkiego     widzimy     czasu     ulatwienia     kiedy     duzo     miescie