Going. | Weekend z Going. w Poznaniu

Weekend z Going. w Poznaniu

Poznań

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Zaczynamy!

W tym roku gościem specjalnym będzie pianista i kompozytor Włodzimierz Nahorny, którego twórczość jest znana i ceniona na całym świecie. Zaprezentuje on własne utwory wykonane wspólnie z pedagogami Katedry Jazzu.

3 zespoły 2 debiuty. Dwie kapele z Poznania, jedna ze Szczecina. 3 różnorodne klimaty: od kyussowego pustynnego oceanu, po mroczne, może nawet dark-wave'owe wyziewy, aż do sążnego rock'n'rollowego klapsa.

Szczypta Clutch, szczypta Down, szczypta Orange Goblin. Southern metal podlany litrami rock'n'rolla.

„Discordia” - drugi album Natalii Nykiel. W tym czasie artystka wypracowała sobie status jednej z najbardziej szanowanych polskich artystek. Utwory na nowej płycie można czytać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą nie tylko na gruncie artystycznym, ale i w życiu.

Gruby balet w nowym roku nam się szykuje, także klepać termin i udostępniać gdzie się da!

Legendarny rezydent Berghain, jedna z najgłośniejszych postaci amerykańskiej sceny techno, a także od niedawna rezydent gruzińskiego Bassiani, które stało się wizytówką undergroundowego techno!

Prezentujemy niesamowity skład. Niesamowite jest w nim to, że będą to w większości zahaczające o perfekcję live acty, a także to, że w większości są to artyści, którym łatwiej przebić jest się za granicą niż w Polsce, mimo, że pochodzą właśnie stąd.

W 2018 roku rozpoczynamy program międzymiastowych wymian naukowych z innymi placówkami badawczymi rozsianymi po całym kraju. W styczniu gościmy artystów z krakowskiej "Szpitalnej". Klub będzie reprezentować jedna z najlepszych selektorek w kraju - Olivia oraz Chino ze swoim live actem.

"Są to piosenki żydowskie, zebrane i przetłumaczone na język polski. To utwory zarówno tradycyjne, jak i klasyka, do których teksty napisała m.in. Agnieszka Osiecka. Chciałam przybliżyć kulturę, muzykę żydowską szerszemu gronu odbiorców..."

co : muzyka do tańczenia na siedząco jak : czarne płyty, sztuczna mgła i miłe światełka

Po ograniu setek scen i zwycięstwach na wielu festiwalach muzycznych zespół wydał w 2016 roku debiutanckiego long playa "Saints", który otwiera kolejny rozdział w historii ThermiTa. Po bardzo udanej trasie w Anglii pod koniec 2017 roku przyszedł czas na koncerty w ulubionych polskich miastach.

Krótko: B2b All Night Long! Do pełnego składu Dungeon Beats dołączą nasi ulubieni zawodnicy polskiej sceny, żeby namieszać na parkiecie i bezpowrotnie pozbyć się ze słownika naszych imprez słowa “schemat”.

Robi muzykę z pogranicza techno i house'u - bardzo taneczną, ale nie pozbawioną głębi. Występując na scenie, stara się stworzyć widowisko, które publiczność zapamięta na długo.

Magia żeńskich zespołów zapanuje już 14 stycznia w poznańskim klubie Pod Minogą. Moc, niewiarygodna energia i autentyczność. Przyjdź i przekonaj się na własnym uchu, co one wyprawiają, a warto, warto!

Maja Koman - intrygująca postać o wielu artystycznych twarzach. Pisze, komponuje, aranżuje i czaruje głosem. Koncerty zawsze przepełnia melancholia mieszana z dużą dawką ironii, dystansu i śmiechu. Fani pokochali ją za szczerość w słowach, dźwięku i zachowaniu.

  pojawic     lyknac     kultury     zaczynamy     wspolnie     zeby     podpowiadamy     bawic     nieco     caly     going     gdzie     spedzcie     swietnie     weekend     warto