Going. | Must see!

Must see!

Trójmiasto

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się Trójmieście: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Wszechświatem rządzi zasada dynamicznej równowagi, gdzie jest Jin... musi być i Jang!

Połączenie dwóch muzycznych pokoleń i kultur, polskiej oraz greckiej. Koncert jest opowieścią o rodzinie, która łączy dwie tradycje.

"Niepamięć" to osobisty album o przemijaniu. Podejmuje temat młodości, z którą nierozerwalnie warszawski raper łączył muzykę, z punktu widzenia dorosłego człowieka, uwikłanego w pogoń za lepszym życiem.

Po roku przerwy Bracia Figo Fagot wracają do Kwadratowej! 18 stycznia 2018 duet ponownie wystąpi w gdańskim klubie i po raz kolejny opanują wypełnioną po brzegi Kwadratową.

Imprezę poprowadzą Aras Dobrado i Teraz Ja a za konsoletą stanie Dj Polan

Dax J (Berlin) Monnom Black, Electric Deluxe, Soma

Słynna historia miłosna. Dwoje tragicznie zakochanych. Dwa zwaśnione rody. Dwa przerwane życia. A wszystko z powodu rywalizacji, ambicji i zaślepiającej nienawiści ich rodzin.

Techno z kropką zaprasza na kolejną długą noc na gdańskiej stoczni. Tym razem gościć będziemy przedstawicieli poznańskiego projektu Technokracja.

Do Polski z Wielkiej Brytanii przyleci James Harries! Jeśli o nim nie słyszałeś, wiedz, że to nie nowa postać na muzycznej scenie

W styczniu premiera czwartej płyty Zenka. Jest to kolejna okazja aby muzorobol z Kabanosa odwiedził parę miast w ramach swojej solowej trasy koncertowej. Zapraszamy!

Czy głęboka i żarliwa wiara może być usprawiedliwieniem zabójstwa? Czy w konsumpcyjnej współczesności możliwe jest bezwarunkowe przebaczenie i miłość? Gdzie jest granica wolności twórczej artysty?

  trojmiescie     wszystkiego     ulatwienia     bardzo     mieszka     liste     miescie     wartych     wiemy     duzo     gdzie     rzeczy     zobaczyc     czasu     planowania     przygotowalismy     obejrzenia     widzimy     dobre     kiedy     dokladnie     malo     jest     trzeba     wydarzen     wybierac     sprobowac