Going. | Must See

Must See

Trójmiasto

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Trójmieście: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość.

Illusion to niewątpliwie jeden z najważniejszych zespołów rockowych w naszym kraju. Początek historii Illusion datuje się na 1992 rok.

Rok 2017 to dla Andrzeja Piasecznego rok pełen wspomnień - mija 25 lat od jego debiutu scenicznego. Z okazji 25-lecia zapraszamy Państwa na muzyczną podróż sentymentalną przez lata, które spędziliście Państwo razem z Artystą .

  wartych     gdzie     bardzo     jest     malo     wydarzen     trzeba     wszystkiego     ulatwienia     mieszka     przygotowalismy     obejrzenia     wybierac     dokladnie     kiedy     rzeczy     liste     widzimy     sprobowac     trojmiescie     dobre     planowania     duzo     miescie     czasu     zobaczyc     wiemy