Going. | Ruszaj w miasto za free

Ruszaj w miasto za free

Trójmiasto

Nie trzeba być bogaczem, aby wypełnić sobie cały tydzień ciekawymi wydarzeniami. Przygotowaliśmy dla Was listę pełną iwentów wartych odwiedzenia zwłaszcza, że cena za wstęp na nie wynosi równe okrągłe zero. Dużo darmowego dobra w naszym mieście.

Anna i Marcin Grzybowscy oraz Fundacja Wspólnota Gdańska, zapraszają do Oliwskiego Ratusza Kultury na bezpłatne warsztaty taneczne!

Pracownia LIS zaprasza na wykład autorki książek o Gdyni, Małgorzaty Sokołowskiej, pt. „Kobiety, które tworzyły Gdynię lat 20. i 30. – lekarki, akuszerki, dziennikarki, dyrektorki, kupczynie, artystki” – z cyklu „Gdynia Nieznana”.

Czym są wynalazki? Jaki jest zakres i ograniczenia patentu? Co to jest zdolność patentowa i czystość patentowa - czym się różnią?

Kolejna część cyklicznej czwartkowej imprezy. Wolne mikrofony, freestyle i wszystko co najlepsze. Możliwość dowolnej ekspresjii na scenie.

Wystawa prezentuje prace dyplomowe z lat 2016-2017. Dyplomy, zarówno magisterskie, jak i licencjackie to efekt pracy studentów pod okiem promotorów, dzielących się swoją wiedzą i pasjami, którzy wspólnie z nimi poszukiwali istoty sztuki.

Kazbekiem nazwali go Rosjanie. Dla Gruzinów to Mkinwarcweri, czyli „Lodowa góra”.

Kochani, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że zima rozgościła się na dobre. Nic to dla nas, bo świetnie odnajdujemy się w kominkowo - korzennym klimacie.

Tym razem autorka książki "Sycylia. Miedzy niebem a morzem" opowie o kulinarnych ciekawostkach Sycylii. Będzie można o kuchni posłuchać, nieco zobaczyć i... posmakować.

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie po pierwszej w Polsce wystawie poświęconej ewangelikom i mniejszości protestanckiej w Gdyni i w okolicach.

Zespół SET TRIO to zawodowi muzycy, grający nie tylko na polskich scenach, ale także poza granicami kraju. Repertuar jaki wykonywany jest przez grupę to soft-jazz oraz muzyka popularna, głównie anglojęzyczna.

Zapraszamy na prezentację Kalendarza ATM GRUPA 2018 w Galerii Gdyńskiego Centrum Filmowego.

Otwieramy scenę, udostępniamy wzmacniacze, gitary, mikrofony, cajony, perkusję i zapraszamy wszystkich muzyków i słuchaczy. Gramy bluesa. Słuchamy bluesa.

Sprawimy, że wieczór będzie nie tylko radosny, ale pozwolimy Wam mieć na niego ogromny wpływ.

  wydarzeniami     trzeba     ciekawymi     dobra     zero     rowne     iwentow     przygotowalismy     sobie     pelna     liste     darmowego     odwiedzenia     naszym     wstep     miescie     okragle     bogaczem     zwlaszcza     caly     wypelnic     wynosi     wartych     tydzien     duzo     cena