Going. | Must see!

Must see!

Kraków

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Krakowie: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Jeremi i Artur Sikorscy wracają na trasę Odetchnij Tour - przed nami trzecia odsłona koncertów popularnych wokalistów!

Niecały rok po wyprzedanym koncercie na 5-lecie, projekt Queen Symfonicznie wystąpi z pełną orkiestrą w ICE Congress Centre – klasyczny skład będzie poszerzony o Hollyłódzką Orkiestrę Filmową.

Coals to młody duet ze Śląska, w którego skład wchodzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski. Ich debiut to materiał bardzo współczesny, choć na wskroś przesiąknięty nostalgią. Inspiracje folkiem i klipami z MTV, łączą się tu z najbardziej aktualnymi odmianami hip-hopu.

W zapadłej wsi gdzieś w Rosji, w rozlatującej się chałupie, w której jeszcze tylko wódki i śledzi w occie jest pod dostatkiem, na urodzinach u Grigi spotyka się troje przyjaciół z czasów studiów.

  ulatwienia     widzimy     bardzo     wiemy     gdzie     liste     wszystkiego     zobaczyc     planowania     krakowie     dobre     czasu     trzeba     obejrzenia     dokladnie     jest     malo     miescie     wybierac     sprobowac     rzeczy     mieszka     kiedy     przygotowalismy     duzo     wydarzen     wartych