Going. | Weekend z Going. w Trójmieście

Weekend z Going. w Trójmieście

Trójmiasto | środa, 10. stycznia 2018

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Zaczynamy!

Nasz cykl Neuroshock świetnie się przyjął tego lata stąd chcemy dalej kontynuować ten projekt, który będzie się skupiał na cięższych i bardziej mrocznych odmianach dnb.

Tym razem odwiedzi nas dj i producent pochodzący z Berlina a obecnie mieszkający w Hamburgu - Clark Davis . Od 2008 wyprodukował dość pokaźną ilość utworów dla takich wytwórni jak AFFIN , 3rd-WAVEMUSIC , Connect FOUR Recordings czy District 66.

Kto z Państwa nigdy nie zdradził…albo chociaż nie pomyślał o zdradzie, nie miał na nią ochoty, albo chociaż o niej nie rozmawiał? Czy jest ktoś taki na sali?

L.A.S. to skrót od Lachowicz Audio System. Jacek Lachowicz (współzałożyciel kultowej Ścianki) to kompozytor, producent, klawiszowiec, a w przypadku L.A.S. także wokalista – uruchomił ten szyld płytą „Szum” trzy lata temu.

Nowy Rok zacznijcie z nami w oldschoolowym stylu! Zmienia się cyferka w dacie, ale my nie rezygnujemy z Indie Night Party.

OXIA - Olivier Raymond zafascynowany muzyką już jako nastolatek zaczynał tworzyć pierwsze kompozycje w stylach funk, disco, new wave.

Trzecie urodziny to fascynujący moment. Numerologicznie 3 to najbardziej rozrywkowa cyfra. Jej energia to śmiech, radość, zabawa i żywiołowość.

Józef i Zofia to ambientowy duet z Poznania który brzmi jak: szumy z pudełka podwodne gitary strach przed lataniem

Głównym bohaterem styczniowej odsłony cyklu Fresh Stuff będzie wybitny specjalista od brzmień świeżych, egzotycznych i nieoczywistych - Phil Jensky.

Piotr Tomkowski - urodzony w Gdańsku, silnie związany z miastem w którym się urodził, pasjonat fotografii czarno białej

Historia Gdyni, jak każda porządna historia, ma wiele wątków. Jedne są bardzo ważne, inne mniej; jedne są wyraźne, inne ukryte.

Głośny film mistrza kina czeskiego, Petra Zelenki, którego twórczość stała się manifestem współczesnego pokolenia dwudziesto- i trzydziestolatków.

  gdzie     zaczynamy     caly     pojawic     nieco     podpowiadamy     bawic     zeby     kultury     spedzcie     swietnie     weekend     lyknac     going     warto     wspolnie