Going. | Sascha Funke / Piotr Zioła / Sarsa - łap bilety!

Sascha Funke / Piotr Zioła / Sarsa - łap bilety!

Trójmiasto

Oto najlepsze imprezy, na które złapiecie bilety w Going.! Muzyka wielu gatunków w najlepszym wydaniu. Światowe gwiazdy. Łapcie bilety, nim zgarną je inni.

Młody wokalista i kompozytor, którego debiutancki album „Revolving Door” został nagrodzony Fryderykiem 2017 w kategorii "Fonograficzny Debiut Roku".

Josh Savage to młody, utalentowany kompozytor z Wielkiej Brytanii. "Najbardziej obiecujący nowy młody artysta, który pojawił się w Winchester od lat “.

Niezwykle uzdolniona artystka. Jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów i instrumentalistką. Jej talentem zachwyciła się cała branża muzyczna oraz miliony słuchaczy.

Wokalistka i autorka tekstów wraz ze swoim zespołem tworzy oryginalne kompozycje zainspirowane brytyjską muzyką gitarową, przestrzenią islandzkich kompozycji i lekkością akustycznych brzmień z tekstami natchnionymi literaturą, wspomnieniami i spojrzeniem na rzeczywistość wokół siebie.

EX IT to zespół, który od początku istnienia Exodus Conf jest jego ważną częścią, bo prowadzi naszych uczestników muzycznie i duchowo podczas konferencji. Liderem zespołu jest Kamila Pałasz szerzej znana jako solistka zespołu TGD.

Znają się od zawsze, ale jako dzieła.wybrane dopiero zaczynają wspólnie występować.

Crane i Sfinks700 zapraszają na trójmiejski koncert Otsochodzi promujący najnowszy album pt. "Nowy Kolor".

Po świetnie przyjętej jesiennej trasie koncertowej i wydaniu drugiej płyty "Orell" wracamy do Twojego miasta zrobić Ci melanż!

  muzyka     gwiazdy     going     najlepsze     zlapiecie     bilety     inni     wydaniu     wielu     najlepszym     lapcie     swiatowe     imprezy     zgarna     gatunkow     ktore