Going. | Gdański Teatr Szekspirowski

Gdański Teatr Szekspirowski

Trójmiasto

Gdański Teatr Szekspirowski to nie tylko spektakle dla widzów, ale również koncerty i wydarzenia okołoteatralne. Teatr oferuje warsztaty teatralne i artystyczne, wykłady, spotkania i lekcje szekspirowskie. Sprawdź, gdzie warto się pojawić!

Pokazy plenerowe w każdą sobotę od 24 czerwca do 26 sierpnia. Pokazy, z widokiem na dachy gdańskiej starówki, inspirowane są projekcjami filmowymi Rooftop cinema na dachach budynków Nowego Jorku.

Zapowiadana od dłuższego czasu kolaboracja Nergala, lidera znanego na całym świecie zespołu Behemoth oraz weterana polskiej sceny rockowej – Johna Portera, w końcu ujrzała światło dzienne.

Spektakl Teatru Małego w Wilnie, w reżyserii znanego twórcy litewskiego teatru Rimasa Tuminasa o aktorze Minettim, który marzy o roli Króla Leara.

Polscy krytycy napisali, że Mewa Oskara Koršunovasa to „mistrzostwo świata”. W recenzji spektaklu jeden z krytyków stwierdził, że spektakl Oskarasa Koršunovasa to aktorski koncert.

Szron to aktualne kino, które zabiera nas w podróż do samego serca konfliktu na Ukrainie.

Jak wygląda świat oczami małego dziecka? Jest okrągły czy kanciasty, żółty czy niebieski? A może zielony miękki i podłużny?

Dobra wiadomość dla fanów WARDRUNY i serialu Wikingowie – w październiku koncert w Teatrze Szekspirowskim!

Eneida to drugi spektakl z Teatru Muzyczno-Dramatycznego w Iwano-Frankiwsku na Ukrainie prezentowany w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Artystka podczas koncertu zaprezentuje materiał z nowego albumu „Discordia”, który ukaże się 20 października.

O.S.T.R. grał już z kilkoma zespołami wspomagającymi go na scenie, ale nigdy z tak wyjątkowym instrumentarium.

CZERWIE to niezależna polska formacja prezentująca alternatywne dźwięki z pogranicza folku, etno, sceny absurdu, teatru i filmu.

Eneos (gr.) to ten, który nie ma głosu i zagubił swoją tożsamość, ale także ten, który stwarza się na nowo, odradza się, aby ujrzeć pełnię własnego istnienia. Eneos to również stan umysłu, w którym każdy z nas może przejrzeć się jak w lustrze.

Warsztaty dla początkujących reżyserów z założycielami brytyjskiej grupy Cheek by Jowl

  wyklady     teatralne     rowniez     koncerty     okoloteatralne     szekspirowski     warsztaty     teatr     sprawdz     tylko     szekspirowskie     gdzie     pojawic     lekcje     spektakle     wydarzenia     warto     spotkania     artystyczne     gdanski     widzow     oferuje