Going. | Gdzie po prezenty?

Gdzie po prezenty?

Wrocław

Zakupowe szaleństwo przed świętami jest w pełni uzasadnione. Poniżej lista miejsc, gdzie znajdziecie dla swoich bliskich oryginalne prezenty.

Na kiermaszu będzie można obejrzeć i nabyć unikatowe grafiki studentów i wykładowców Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Pojawią się również wyjątkowe kartki świąteczne i ozdoby choinkowe wykonane ręcznie przez studentów.

EkoBazar jest nową inicjatywą, która umożliwia zakupy bezpośrednio od rolników i producentów sprzedających certyfikowaną żywność ekologiczną: pieczywo; razowe, bezglutenowe, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory. Znajdziecie prezenty dla najbardziej wybrednych smakoszy!

Pod Halą Stulecia, na placu pod Iglicą, w wybrane weekendy odbywają się Targi Staroci. Zapisały się one już dobrze w zbiorze tradycji Wrocławia, ponieważ odbywają się już od wielu lat. Targi oprócz kolekcjonerów, odwiedzają też artyści, którzy chętnie wynajmują tam stoiska, sprzedając na nich rękodzieło takie jak np. biżuteria czy domowe akcesoria.

W trakcie warsztatów uczestnicy będą dekorować bombki, wykonają zimowy świecznik-lampion, nauczą się robić recyklingowe zawieszki na choinkę i dodatki do prezentów oraz stworzą kulę z padającym śniegiem.

Na kiermaszu kupicie ciekawe i oryginalne prezenty dla bliskich, stworzone przez lokalne perły sztuki i rzemiosła, weźmiecie udział w interesujących warsztatach muzycznych, będziecie mogli napić się wspaniałej kawy i zjeść coś pysznego, a to wszystko w świątecznej i przyjemnej atmosferze!

Specjalna, świąteczna edycja Pchlego Targu na Kasztanowej 7. Mieszkańcy Wrocławia (po wcześniejszej rejestracji) będą mieli możliwość sprzedaży lub wymiany niepotrzebnych rzeczy z własnych gospodarstw domowych, ponadto na Targu znajda się także stoiska rożnych wystawców.

Pośpiech, wybór na ostatnią chwilę, stres...poszukiwanie prezentów pod choinkę nie musi tak wyglądać. Na Wrocławskim Bazarze Smakoszy znajdziecie nietuzinkowe, nieprzemysłowe i jedyne w swoim rodzaju prezenty pod choinkę.

CK Zamek zaprasza na rodzinne warsztaty artystycznego tworzenia ozdób świątecznych. W tym roku będą to stroiki, zdobienie bombek, malowanie reniferów i pieczenie pierniczków.

Stroiki, drewniane domki oraz świeczniki na tealighty – to niezwykle popularne w Skandynawii ozdoby świąteczne. Jak je wykonać i ozdobić? Tego będzie można dowiedzieć się i nauczyć podczas dwudniowych warsztatów skandynawskich.

  oryginalne     swoich     jest     bliskich     uzasadnione     pelni     swietami     ponizej     przed     znajdziecie     miejsc     gdzie     lista     zakupowe     prezenty     szalenstwo