Going. | Zet Pe Te / PROGRAM I BILETY

Zet Pe Te / PROGRAM I BILETY

Kraków

Dom kultury w wersji 2.0, który organizuje koncerty, imprezy, sztuki, pokazy filmowe. Daje przestrzeń do propagowania inicjatyw społecznych i artystycznych.

Coals to młody duet ze Śląska, w którego skład wchodzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski.

Zapraszamy na wspólne oglądanie pojedynków Ligii Mistrzów

Po solowym, dziś już platynowym, krążku H8M4, Białas postarał się o kolejny sztos.

Znowu się spotykamy i to przy wyjątkowej okazji, zagra dla Was ktoś- kogo jeszcze w Polsce nie było, a poza tym jest to dzień urodzin DJ-a Cool Bid-a :)

I to jest całe sedno delikatności i kruchego piękna godzinnego seansu "Sprzedam dom, w którym już nie mogę mieszkać" Teatru KTO - milczenie owego królestwa miejsc pustych.

Zespół Tabu powstał w 2003 roku. Przez lata działalności krystalizował się skład zespołu jak i styl muzyczny,który do dziś mu towarzyszy.

Po świetnie przyjętych koncertach Grammatika na Openerze i Hip Hop Kempie ELDO rusza tej jesieni w trasę upamiętniającą okrągły jubileusz pracy twórczej.

W nasze złote gody postanowiliśmy zaserwować Wam coś specjalnego. Ponownie jednak staramy się to mówić nie umniejszając w żadnym stopniu wyjątkowości żadnej z poprzednich edycji (jak zapewne również i przyszłych).

SATARIAL - to najbardziej niezwykły przedstawiciel rosyjskiej sceny metalowej.

  wersji     przestrzen     sztuki     koncerty     inicjatyw     ktory     filmowe     propagowania     imprezy     kultury     spolecznych     organizuje     daje     artystycznych     pokazy