Going. | Hip-hopowe Trójmiasto

Hip-hopowe Trójmiasto

Trójmiasto

Nie od dzisiaj wiadomo, że rapem Polska stoi. A jesień przynosi nam co roku wysyp dobrych koncertów. Trójmiasto nie pozostaje w tyle. Sprawdźcie, co dobrego w rapowych imprezach piszczy!

Warszawski raper powraca do sopockiej Mewy Towarzyskiej z jeszcze gorącym, bardzo osobistym krążkiem. Album swoją premierę miał 1 grudnia, wydany nakładem Wyższe Dobro.

Kolejna część cyklicznej czwartkowej imprezy. Wolne mikrofony, freestyle i wszystko co najlepsze. Możliwość dowolnej ekspresjii na scenie.

Imprezę poprowadzą Aras Dobrado i Teraz Ja a za konsoletą stanie Dj Polan

Tede, czyli Jacek Graniecki, to prawdopodobnie najbardziej znany polski raper, a przy okazji jeden z bardziej kontrowersyjnych przedstawicieli gatunku.

Ten młody artysta to najlepszy auto-tune w Polsce. Bez wsparcia wielkich wytwórni, związany z trillową ekipą Health n’ Nature, zaczął nagrywać razem z Pikersem i udało im się zrobić sporo zamieszania

Długo wyczekiwany legalny debiut Wac Toja to zdecydowanie pozycja dla najbardziej wymagających entuzjastów nowego brzmienia rapu.

SB Maffija Label, illegalbreaks oraz SOLD OUT Agencja zapraszają na specjalny showcase!

Usłyszycie m.in materiał z jego najnowszej płyty "Koktajl" i nie tylko.

Crane i Sfinks700 zapraszają na trójmiejski koncert Otsochodzi promujący najnowszy album pt. "Nowy Kolor".

Po świetnym 2016r (dwa albumy - „10/29” platynowy i „Ostatni Krzyk Osiedla” podwójna platyna) Paluch nie zwalnia tempa i wraca z kolejnym albumem. ”ZŁOTA OWCA” trafi do sprzedaży 24 listopada 2017r.

Malik Montana śledząc od poczatku jego poczynania muzyczne i featuringi ze Styles P, Capone (CNN) czy Fat Trel’em można było przypuszczać, że rapujacy po angielsku Malik raczej nie jest zainteresowany polską scena muzyczną.

Pierwszym singlem wydanym pod szyldem Pokahontaz jest „Wstrząs dla mas” (2004 r.). Utwór zostaje dobrze przyjęty przez publiczność. Dzięki kolejnemu numerowi – „Za szybcy się wściekli” – zespół przebija się do największych stacji muzycznych i staje się rozpoznawalny w całym kraju.

Młody G i Oyche Doniz wracają do koncertów. Ostatni numer na bicie SUPREMÉ utwierdził tylko w przekonaniu, że Mobbyn to nie pierdolony zbieg okoliczności - to marka i perpetum mobile, a frontmanem jego wieszcz, Sarmata i mąż stanu.

Ekipa Resort i New Bad Label zapraszają na niezwykłe, muzyczne wydarzenie!

Wyobraźcie sobie, co powstanie z połączenia legendy powracającej świetnym albumem po długim milczeniu z jednym z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych raperów na polskiej scenie.

  rapem     roku     dzisiaj     jesien     rapowych     pozostaje     dobrego     dobrych     sprawdzcie     piszczy     wysyp     polska     wiadomo     koncertow     przynosi     stoi     imprezach     trojmiasto     tyle