Going. | Polska alternatywa

Polska alternatywa

Trójmiasto

Znasz na pamięć teksty takich utworów jak Betonowy Las, Grażka oraz Trójkąty i Kwadraty? W takim razie to idealne miejsce dla Ciebie. Najciekawsze, wyselekcjonowane koncerty artystów, którzy zdefiniowali współczesną polską alternatywę - od elektroniki, poprzez dream-pop, r'n'b, aż po nietypowy jazz.

Zapowiadana od dłuższego czasu kolaboracja Nergala, lidera znanego na całym świecie zespołu Behemoth oraz weterana polskiej sceny rockowej – Johna Portera, w końcu ujrzała światło dzienne.

Daria Zawiałow rusza w trasę! Zapraszamy na pierwszą klubową trasę Darii promującą jej album „A Kysz!”.

Już 7 października zespoły przyjadą do serca stoczni, by dać Wam występ, którego długo nie zapomnicie!

Mitch & Mitch nie przebiją swojej legendy. Po 15 latach grania mają na koncie ponad 5 płyt długogrających nagranych w duecie, kwintecie, oktecie, nonecie, tentecie, a nawet jako orkiestra i chór

KARI to polska wokalistka, kompozytorka i producentka, uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej.

Czy Gdańsk to jego dom? Bo jak bumerang powraca do nas wciąż... Kortez ponownie w B90! Artysta w październiku zagra w Gdańsku na trasie zapowiadającej jego drugą płytę.

W Scenie Natalia Przybysz promować będzie swój najnowszy album "Światło Nocne". Płyta na sklepowe półki trafi wiosną. Wtedy też zespół wyruszy w trasę.

Granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie a studio jest jego dopełnieniem.

Zapraszamy na koncert poświęcony twórczości Wojciecha Młynarskiego

OSTATNI trójmiejski koncert formacji THE STUBS. Więcej info za jakiś czas.

Od powstania w 1999 roku płoczczanie wydali już 6 albumów. Ich pomysł na muzykę to ciągłe poszukiwanie nowych form artystycznego wyrazu.

Będzie to jedyna okazja aby usłyszeć wszystkie znane utwory zespołu w aranżacjach, gdzie dobrze znana warstwa elektroniczna miesza się z klasyką.

Zespół COMA jest znany fanom muzyki przede wszystkim z energetycznych i widowiskowych koncertów, łączących w sobie elementy poezji, muzyki, teatru i filmu.

XXANAXX to duet z Warszawy, który tworzą wokalistka Klaudia Szafrańska i producent Michał Wasilewski znany jako Atari WU.

  wspolczesna     kwadraty     elektroniki     takich     koncerty     polska     trojkaty     grazka     dreampop     poprzez     ktorzy     takim     oraz     nietypowy     alternatywe     artystow     razie     znasz     najciekawsze     pamiec     utworow     wyselekcjonowane     betonowy     zdefiniowali     teksty     idealne     ciebie     miejsce     jazz