Going. | Must See!

Must See!

Lublin

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest, gdy mieszka się w Lublinie: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Od czego zacząć, jeśli chce się zrealizować swój krótkometrażowy film? Jakich narzędzi użyć i o czym trzeba pamiętać, by nakręcić film, który trafi do widzów?

Bohaterami przedstawienia stają się najmłodsi widzowie: zakładając wciąż nowe kolorowe maski, przeżywają różne przygody, które prowadzą do szczęśliwego zakończenia.

Aktor Steve Coogan został poproszony przez Observera, aby zwiedził najznakomitsze restauracje w Wielkiej Brytanii. Jednak gdy w ostatniej chwili jego dziewczyna wycofuje się z planu, musi zabrać w drogę najlepszego przyjaciela i zarazem źródło wiecznie narastającej frustracji – Rob’a Brydon’a.

O kondycji niezależnej rosyjskiej fotografii dokumentalnej porozmawiamy z Aleksandrem Sorinem – fotografem rosyjskim, założycielem galerii Fotodoc przy Sacharowskim Centrum w Moskwie i fotografami Olgą Ingurazową i Aleksandrem Wasiukowiczem.

Zespół „Playboys” jest jedną z nielicznych grup z gatunku disco polo, której członkowie mogą pochwalić się dyplomami wyższych studiów muzycznym. Ich pierwsza piosenka, która podbiła stacje radiowe, powstała przez przypadek w… akademiku!

  liste     planowania     ulatwienia     czasu     dobre     gdzie     obejrzenia     malo     wszystkiego     wybierac     widzimy     miescie     mieszka     rzeczy     dokladnie     duzo     sprobowac     zobaczyc     wartych     jest     lublinie     wiemy     bardzo     przygotowalismy     trzeba     kiedy     wydarzen